RNG - alergia

Príspevok v téme: RNG - alergia
Kris24

RNG, prosim ta o radu. Od malicka trpim alergiami - najviac pel, rostoce, neskor sa k tomu pridala aj macacia a konska srst. Chodim alergologicke a vsetko ako treba... Aj ked neviem ako je to mozne, doetarz som vobec nemala alergiu na psy. Psiky mame doma, resp. na dvore a je to moja velka laska. Teraz sa mi zacina prejavovat alergia aj na nich... so svojou celozivotnou alergiou som uz zmierena, ale vyhybat sa svojim psom nedokazem a nemienim zmierit :( Porad prosim, ci neexistuje nejaky potravinovy doplnok, ktory by mi mohol nejak pomoct? dakujem vopred velmi pekne!

neonin

Zdravím, jednu pripomienku, mám, ktorú ak zobere fakt vážne, tak nemáte problém z alergiami. Prečo vznikajú alergie? Alergie vznikaju kvoli tomu , ze máte velmi vela necistot v organizme, usadzaju sa v peceni, v oblickach a crevnom trakte ci na stenech ciev a medzibunkových priestoroch, ak tieto miesta precistíte, nemáte ziadne alergie. a pproblémy. Napíste mi a poradím vám. Mna osobne uz prestalo chodit po vysetreniach, a davat do seba antihistaminika, antibiotika, naco to je?..

RNG

kris , oba su dobre, ale trochu slabe. Ale co sa tyka bromelainu, ja odporucam aspon 2x600 gdu, tj z 1800 gdu na gram by tam teda malo byt 333 mg bromelainu
Takze niekolko kapsul by ti to malo dat , viacmenej.
Nepozeraj na navod vyrobcu ale na potrebu, z mojich lekarskych zdrojov je to:
Vitamin C-3 gramy denne
Curcumin 2-3 gramy denne
Quercitin 3x500 mg denne
bromelain 2x600 + GDU denne

Kris24

Vyguglila som dva zaujimave produkty...

Nature wealth's - Quercetin 500 Plus: contains 500 mg of Quercetin, 250 mg of Vitamin C, 10 mg of Manganese, 50 mg of Bromelain, standardized to 1800 GDU/g, that fights inflammation, 50 mg of Tumeric, standardized to 95% Curcumin, that acts as natural cortisone and 100 mg of Citrus Bioflavonoids.

Solaray - QBC Plex: Vitamin C (as Ascorbic Acid) 625 mg
Quercetin 250 mg
Bromelain (from pineapple stem) (supplying 1800 MCU/g) 25 mg

Su dobre? co myslis?

Kris24

Prosim prosim este mi poradte, ci sa tieto doplnky daju zohnat niekde v SR alebo pobliz... googlim googlim, ale nenasla som nic moc :(

RNG

Nuz mne a mojej rodine pomahaju a milionom ludi tak isto, a beru ich aj lekari, podla statistik az 75% lekarov v USA ich berie, takze asi na tom predsa len nieco je, vsakze/

RNG

surove lycium obsahuje hromady silnych enzymov, preto je tak uzitocne.
Len si treba davat pozor, lebo enzymi sa znicia uz pri teplote nad 55 stupnov celzia a ked lycium susia, casto prekrocia tieto teploty(Cinske produkty su zname "zlepsovakmi" na zrychlenie produkcie, takze pozor)
Obsah enzymov sa da skontrolovat rychlym testom na huspenine/zivocisnej zelatine, ktoru enzymi rozpustaju(jednotky GDU=delatin dissolved units, pri Bromelaine je aktivita-ucinnost tak definovana)