Mám také otazky.... prvá láska, milovanie.. atd.. !!!!:)

Príspevok v téme: Mám také otazky.... prvá láska, milovanie.. atd.. !!!!:)
dida999

Takže zaujímalo by ma, ako ste Vy prežívali svoju prvú lásku .Lebo poviem to takto. Som štvrtáčka na strednej škole. Ešte nikdy som nemala poriadny vztah a ani prvé milovanie tiez este nemám za sebou. Dost si na týchto veciach zakladám a zaleží mi na tom kt bude ten prvý.Mám za sebou jedno sklamanie za ktoré si v podstate možem ja. Prekonala ma moja vlastná nerozhodnot a to , že som nevedela čo vlastne chcem . Chlapec to vzdal a našiel si inú. Velmi ma to bolelo a tažko som sa z toho spamatávala. Pravdepodobne by to aj tak nebola láska na celý život, ale zistila som a až teraz som to zistila, aký je rozdiel ked vo vašom živote je niekto kto má o vás zaujem a myslí na vas... Proste to bola jedna etapa, skončila sa, život ide dalej , aj ked ma často zožierajú spomienky na to aké by to bolo keby... keby to pokračuje, keby to riesim inak , keby poviem niečo inak .. keby, keby.. Viem že už sa to nikdy nedozviem. S láskou sa zahrávat neoplatí. už to viem . Len neviem prečo stále váham nad nieťím ked sa nieco črtá , ak chápete ako to myslím. Viem že som mladáá , že to príde ale...Často zavídím babám kt v mojom veku už v pohode majú aj dvoj troj ročné vztahy. Asi na mne niečo bude lebo nemožem povedat , že by o mna nebol "záujem" :) Ale zas namyslená , myslím nie som :) Takže tak ... Ako ste vlastne zabudli na svoju prvú lásku ??
A ešte ...Aké bolo vaše prve milovanie?? .......... Nerobím chybu ked sa s tým neponáhlam a a tak celkovo...Čo si o tomto celom myslíte Vy?? Dakujem :)

aknitka

dida si mladá a určite tvoja veľká láska na teba niekde čaká. len sa ju nesnaž nájsť za každú cenu. príde keď to budeš najmenej čakať. a ver mi, nie je to len otrepaná fráza. držím ti palce a želám ti aby si už čoskoro bola šťastne zamilovaná.

dida999

aknitka asi mas pravdu ... mozno som to citila preto aj tak , ze on bol o vyse 8 rokov starsi .. a obcas ma vies co napadlo ?? to ze s nim stratim mladost , alebo jednoducho to , ze hne vhnupnem do takeho .. ozaj dospelackeho zivota , aj ked uz teraz som sama dospela ale chapes ako to myslim dufam:) On ma uz asi tie roky za sebou , v podstate uz davno by mohol byt zenaty .. Iba keby tie spomienky stale stale stale tak neboleli ... Asi preto to bolo take silne a tak to prezivam , lebo on bol prvy ... A boli sme si velmi blizky. Asi budem musiet pockat kym pride niekto dalsi .. Aj ked... prvy je vzdy asi len prve... :))

aknitka

dida nesmúť za ním. ak nevydržal počkať kým budeš chcieť z vlastného presvedčenia tak to nebola ozajstná láska. a tiež si myslím, že si to cítila aj ty tak, inak by si nepotrebovala uvažovať o tom či s ním zažiješ svoje prvé milovanie alebo nie.

darika

Nerobis chybu vobec.V dnesnej dobe je priemer mozno 16 rokov,kedy maju za sebou prvu sexualnu skusenost,ale je to velmi skoro.Co mas z toho,ked sa budes ponahlat len kvoli kamaratkam,aby si sa im vyrovnala.Uzi si mladost a pockaj si na lasku.Hlavne sa toho neboj.Ja to o tom mojom nenapisem,mam na to dovod,ktory nechcem tu rozpisovat.Ale ked najdes lasku,bude to stat za to cakanie.

cajik

No ja som na svoju prvu lasku "zabudla" (= tak ze uz mi to nie je luto a necitim nic) asi po 4 rokoch :). Ked prisiel ten pravy. Ale to je velmi individualne.

A nie nerobis chybu ked sa neponahlas. Praveze je to dobre. A na vztah treba vyzriet, nema zmysel chodit s niekym len preto, aby som s niekym bola. Takze ked to ma prist,tak to pride, a ja som za to ze radsej byt sama ako chodit s nejakym grazlom.