Po kolkych rokoch sa vyspat s chalanom ?

Príspevok v téme: Po kolkych rokoch sa vyspat s chalanom ?
AMOR

Takžee velmi rada by som vám poradila.. :D nikdy sa nevyspite s chalanom s ktorým chodite iba tyžden..ked budete s neakym chalanom 1 rok..tak potom ano..ale nie skor..pretože vás može iba využit..a odstrčit..Vážne baby davajte si na to pozor...nejde o to ktora z vás nebude skorej panna..Radsej mat sex s tym koho lúbim a som s nim dlho..ako sa ožrat a zasuložit si.....Bacha na to !! Prosím bvás uvedomte si to..

aaaaaaaaaaam

chalani su pre asi iba uchyli ktori sa s vami vyspia, okradnu vas a potom odstrcia??, baby sa stale strachuju ze ich daky chalan odstrci ci ma inu ak ked zistia ze nemaju pravdu tak nanho nahucia a oni ho odstrcia. 83% dievcat necha chalanoiv po sexe cp je nie okolo 1,8 miliardy zien.

lucyyy8

myslim si ze to nam doslo aj skorrrrrr nieje urcene presne rok myslim si ze to citis ty kedy to chces a kedy si si ista ked ta miluje okrem naiwnych bab hej lebo v laske sa da dost casto zmylit...je to logicke ze ta chcu niektory iby wyuzit

nechapem

tak fakt nechapem o co ti ide...ok, beriem to tak, ze sa to asi stalo tebe a teraz sa snazis poucit druhych. Keby si sama zastavala taky nazor, tak sa ti to nikdy nestane. Kazdy sa uci zo svojich chyb. Najhorsie je, ze to clovek nikdy vopred nevie, ci to bude chyba...Kazdopadne tymto nic nedosiahnes. Riad sa svojim "heslom" ty, ale necakaj, ze sa nim budu riadit aj ini. Mozno si to niekto ale vezme k srdcu. Inac, nazov temy je dost od veci vzhladom na to, co tu pises.

btw. 6 a pol roka odopierat chlapovi sex? waw...

dzoslovenska

ako som sa zasmiala na tomto...

to som akoze spravila najvacsiu chybu svojho zivota, ze som sa vyspala s tym mojim po tyzdni?? sme spolu rok a pol.

pred tym som mala nieco..komplikovane s inym, ktoremu som hovorila "nie" 6 a pol roka, pretoze som si myslela, ze mu ide len o "to". Ked sa toho chudak konecne dozil a uvedomil si ze som laska jeho zivota - haha, zistila som ze je to omyl a ze s nim nechcem nic mat..

anyway.
ja si myslim, ze nech uz si tu kazdy cokolvek blaboce, aj tak si kazda baba odserie vsetky trampoty puberty...

Deee

Amorik pises akoby sa to stalo tebe a teraz ta to strasne boli, nikde nie je zaruka, ze ta clovek neopusti ci nevyuzije...niekedy druheho nespoznas ani po rokoch a inokedy ti je po tyzdni jasne, ze toto je ono...mne bolo po tyzdni jasne v stave tazkej zamilovanosti, ze toto bude raz moj manzel, s milovanim sme vsak este trochu pockali, no a dnes mam toho uzasneho muza za manzela

gibon

a toto je zas co?
je sice pravda, ze cim viac mi na nej zalezi tym viac som ochotny s tym pockat, ale davat si presne lehoty - mesiac, dva, rok,... to je kravina...

n...

ja som sa vyspala s priateľom po 4 mesiacoch.. lebo som to tak citila a chcela som to!! a teraz? sme spolu skoro 2a pol roka.. a sme stále viac a viac zamilovaný a milujeme sa takže súú aj výnimky.. Ak sa to stalo tebe tak to mi je luto že si narazila na blbca

n...

ja som sa vyspala s priateľom po 4 mesiacoch.. lebo som to tak citila a chcela som to!! a teraz? sme spolu skoro 2a pol roka.. a sme stále viac a viac zamilovaný a milujeme sa takže súú aj výnimky.. A