Neviem sa rozhodnut, praca ci dieta

Príspevok v téme: Neviem sa rozhodnut, praca ci dieta
HankaM

Po dlhom zvazovani som sa rozhodla ze nic neda za to,ked sem napisem aj moj problem
Ja mam tiez psychicky problem no moj sa viacmenej po dlhom case vyriesil,vyliecil aspon dufam,mam skveleho manzela ktory mi pomaha a podporuje ma asi preto sa mi moje zdravotne problemy skoro podarilo ako tak prekonat,neviem sa vsak rozhodnut som doma rok aj nieco nepracujem a rozhodujem sa ci zacat planovat dieta alebo nastupit do prace , manzel suhlasi aj s jednym aj s druhym ja vsak mam v hlave zmetok...

[zruseny1]

to nebolo o tom, ze by ma nechcel :)) praveze sme sa moc obaja chceli a aj teraz sme na pochybach ci bol rozchod dobra volba... nas jediny problem bol v tom, ze ja som bola vo vztahu viac racionalna a on uvazoval skor srdcom :( ale obom nam je z toho spatne...ved si stale piseme, takze teraz je to mozno v stadiu udobrovania..ja neviem uz ozaj
on sa nejde vyslovene opit, uz mesiac dopredu maju naplanovanu taku akciu z prace, a akurat do toho aj ten rozchod dosiel, tak viem ze bude vystrajat, lebo raz ked sme boli nastrbeni sa opil tak ze mu tyzden bolo zle...

darika

inko
nedaj sa mu.Najprv ta nechce a potom sa ide opit kvoli tebe?To ako preco kvoli tebe?Ja by som ho nesla zachranovat.Ak chces,prid,ale aby sa ti este ti jeho kamosi nesmiali do tvare.

[zruseny1]

datelinka..alkohol by bol posledny kliniec do mojej rakvy..ved ja uz tyzden nejem, nevychadzam von... som sla dneska do skoly, a pre skolou som sa otocila a sla nazad.... fuf... rozchody su tazke :(

[zruseny1]

:D:D denz..cim viac si opity, tym lepsie citanie pre nas :D:D ja nemozem..nalejte mu este volaco :) inak ked sme pri tom chlastani... tak exfrajer ma dneska z roboty nejaku akciu a chcu tam nejak moc pit, plus mi vravel ze sa ozerie kvoli mne,,,tak musim teraz frcat za nim, nech neblazi...jaj chlapi, naco je dobry ten alkohol! !

janka24

Denz POZOR-WARNING::-)Dned budeš tema čislo jedna celu noc:-)Ked teda nezaspiš dovtedy ,alebo neobsadiš WC:-)

Denz

janka- radsej doma.to ma nikto nevidi:)))
a nemusim sa potom na druhy den pytat sam seba co som komu povedal a tak:)))
Vies a doma deti spia,zena tiez....a :))