cierne bodky na nose

Príspevok v téme: cierne bodky na nose
simi295

ahojte mam pory na nose a strasne mi to vadi musim si to kazdy den vytlacat a kazdy den mi z nich ide ten biely hnis uz toho mam dost uz ma to nebavi ale ja neznesiem predstavu ze mam nevytlaceny hnis na nose tak vzdy si ich musim ist povytlacat ma niektora z tymto problemy? co na to pouzivate? dakujem :-)

kaciatko7

ked je zaneseny organizmus a nevie sa vycistit inou cestou, tak sa cisti napr. aj kozou. vyrazkami, ciernymi uhrami atd. skus popijat zihlavovy caj, cisti krv (tu na fore bol spominany aj koren zo zihlavy, ze je ucinnejsi ako listy), popripade tym cajom aj oplachuj tvar.
ja pouzivam okrem ineho na tvar aj koloidne striebro, ako pletovu vodu. casto krat na fore bol spominany aj kokosovy olej s par kvapkami citricidalu.
myslim, ze kadejake pasiky na odstranenie ciernych bodiek su velmi malo ucinne, treba si precistit krv a problem zmizne.

odpovedam

pory na nose sa trvalo odstranit nedaju. Je to normalny jav pokozky, iba reklama z toho spravila nenormalny problem, ktory treba odstranit. Cisti si plet, nech sa pory nezanasaju este viac. Ale kozmetike velmi never.