velika citlivost.preco sa dokazem rozplakat pri kazdej hovadine?

Príspevok v téme: velika citlivost.preco sa dokazem rozplakat pri kazdej hovadine?
milovna

mne to je take trapne.kedysi som byvala silna a barsco ma nedokazala rozplakat a celkovo,som proste nebola dake chudiatko.a teraz?nieco sa mi nepaci a ide ma slaktrafit.dakedy sa neovladnem a rozplace ma to,aj ked si v tej chvili poviem nerev,nerev a vysledok je biedny:-(napr.partner chce ist na vianoce domov a pre mna je to zbytocne,pretoze sme v uk a na tych par dni sa mi naozaj nevyplati investovat neviem kolko prachov...proste je toho vela preco mam ten den v prdeli a uz ako mi to povedal,tak uz moja mimika tvare bola na rozrevanie a este si zacal vyse do mna utahovat,ze co sa mi chce plakat...no a vtej chvili ma rozplace.mate to aj vy daktore?dakujem

janka24

DENZ no jasne, ten humor mame rovnaky

v pohode vikend, papam koláčiky so svadby-teda som si myslela že papam-vezmeme dva a deti maju obe v ruke:-)tak mam pocit že jem desat.-)po trochu.-)
bol som po obchodoch s kamoškou a taky pohodovy vikend-zatial

Denz

janka:)...aj tebe:)
ako vikend?:)
a ...no sorry..si ma odhalila v tom ,ze plakat od smiechu:)
Asi vies ako som to myslel:)
Ach...ten moj humor:)

lleilla

milovna,neboj,je nas takych viac-ja napr. aj dnes-inak este ma napadla hormonalna antikoncepcia?Ak ju beries,tak precitlivenost moze byt jeden z vedlajsich ucinkov...

milovna

mne to pride az moc prehnane alebo chorobne.neviem co s tym.spomeniem si na mamu ,akonahle pomyslim na nieco zle,opat zacnu zhrnat slzy

milovna

ved to je to ze ja to mam stale.ci ich mam ci ich nemam:-(proste povaha sa mi zmenila.napr.som ziarliva a ked vidim ze keca,tak ma to tak vytoci ze az plakat sa mi chce.