bioderma sebium a.i.

Ewka12

ja som skusala od biedermy viac druhov, a nijaku zmenu som nezbadala,skus radsej vichy normaderm ale dlhodobejdie pouzivat

eva3

Viete mi poradit o ake vzorky od Biodermy vlastne ziadat? Nasla som stranku eliek.sk, ale je tam tolko produktov, ze mi nie je jasne s ktorych produktov si mam zhanat vzorky. Dakujem za radu..

slavinka

eviiku ... mohla by si mi poradiť ako sa dostanem k tým vzorkám? bola by som ti veľmi vďačná :) ďakujem pekne vopred

eviiku

ahoj, tento pripravok som este neskusala, akurat sa mi dostal do ruk vzorky, tak to idem vyskusat. tak isto mam problemy s akne, vyskusala som uz vsetko - vypalovanie dusikom, rozne masti na predpis od koznej, roznu kozmetiku od najlacnejsej az po vichy, avene atd., skusala som sirove mydlo, aj ichtiolove, kvasniove masky, tea tree oil, aloe vera... nic mi nepomohlo natolko, ze by som bola s vysledkom dlhodobo spokojna. az poslednu jesen som napisala mail do spolocnosti eucerin, ci by mi neposlali vzorky ich vyrobkov na problematicku plet - poslali hydratacny krem na tvar a gel na tvar, z kazdeho po 12 vzoriek, takze som mala dost casu zistit, ako mi to zabera. s vysledkom som bola velmi spokojna a tak som si kupila ten krem - vysledok bol omnoho lepsi nez pri inych pripravkoch, tak uz asi mesiac pouzivam celu sadu - peeling, cistiaci gel na tvar a krem - vyhodou tychto vyrobov je, ze popri vysusovani nedostatkov a ich rychlejsom hojeni mi nezanechavaju plet suchu (ako som bola zvyknuta) - plet mam jemnejsiu a hydratovanu. za niekolko dost rokov mam teraz nieco po vyse mesiaci plet v lepsom stave nez kedykolvek predtym... a dufam, ze to tak ostane a uz to bude len lepsie :)
ak ti nepomoz eucerin, tak este vyskusaj effaclar duo od la-roche posay (mala som vzorku a tiez som mala plet omnoho lepsiu).
kazdemu asi zaberie nieco ine, treba skusat... hadam som aspon trochu pomohla :)