prosim svoje skusenosti

alzbee

jajka001_: no pamatam si to len zato, lebo 30.oktobra sme vzdy na zakladnej skole mavali tzv. Den naruby-vtedy sme mohli prist do skoly s nafarbenymi vlasmi, mohli sme mat zuvacky v ustach, byt rebelsky obeleceni..atd :D a ja som si vtedy nafarbila vlasy cervenym krepovym papierom a pamatam si, ze ma dako bolelo brucho divne a potom som zistila, ze co je vo veci :D tak som sedela pri radiotore na zemi v kuchyni a plakala, ze ja to nechcem :D :D

jajka001_

alzbee ty si tak presne pamatas ten den? dobree :)) ja si to vlastne ani nepamatam. len viem ze ma bolelo brucho a nechcela som ist von a segra ze - a to odteraz bude vzdy trcat doma cez menzes? tak som sla :D

kaciatko7

ano, mozem len potvrdit, ze po vysadeni HAK mozu nastat taketo problemy s cyklom. neuzivam uz 10 mesiacov, stale mam cyklus nepravidelny, skracujuci sa, bolesti pred a pri menstruacii. tento mesiac mi prisli uz 2x, dufam, ze zachvilu nebudem mat kazdy den. na vyrovnanie hormonalnej hladiny, na upravu cyklu atd. je vhodne uzivat napr. wild yam, Dong Quai (angelika cinska atd. nie su to hormony, su to polotovary, z ktorych si organizmus v pripade potreby vyrobi prave to co potrebuje, aby sa horm. hladina vyrovnala. zatial uzivam angeliku cinsku cca mesiac, chce to trpezlivost, kym sa hladina upravi. v ziadnom pripade by som neuzivala synteticke hormony, ci uz HAK alebo ine hormony, maju vela neziaducich ucinkov na organizmus. pred uzivanim HAK som nikdy nemala problem s cyklom, pocas uzivania aj po vysadeni len problemy a tazkosti.

alzbee

Dakujem za gratulaciu Denz:)) a vcera bolo 8 rokov, co som prvu menstruaciu dostala, takze mi mozes zagratulovat hned aj druhykrat :D :D

alzbee

lucilleX: ja som tiez pred vyse mesiacom vysadila HAK a s napatim som ocakavala, ci mi pride menzes, lebo mnohym dievcatam vynechal aj na pol roka...a nastastie dnes mi prisiel, cize meskal len dake 3 dni:)) ale to som vlastne chcela :D ze ja pijem sypany alchemilkovy caj, ktory je na upravu cyklu...alebo je vraj dobra aj angelika cinska. Povedala som si, ze za vyskusanie nic nedam:))

lucilleX

necakam nic ja viem ze je to sok len som sa zlakla ci to nebude cystou ... len som chcela vediet ze to moze byt aj inym