Nechcem zit !!!!!!!!!

Príspevok v téme: Nechcem zit !!!!!!!!!
Gery

No neni to take lahke zacat . Necitim ze by som mal ciel v tomto zivote . Nemam ani jednoho kamarata ktoremu by som vedel povedat svoje problemy , kazdy sa sprava ku mne ako keby by som bol vec , je im to jedno ci som tam alebo nie . Chcel som mat aj vazny vztach uz ne jednou babou ale nikdy sa mi to nepodarilo . Tak neviem ze naco taky zivot :(

michajela

GERY si veľmi mladý chalan.. viem, žiť život je naozaj veľmi ťažké, sú chvíle, kedy nevieme ako ďalej. Ale takto sa to riešiť nedá, musíš sa ale predovšetkým snažiť ty.

Skús si nájsť koníčka, čítať knihy, niekto už spomínal zvieratko, šport.

a tie baby?? no skôr ich zaujme asi vyrovnaný mladý muž, ktorý vie, čo chce dosiahnuť. A keď ťa dáka nechce, nemusí byť tá pravá:-)) myslím si, že určite tá, po ktorej túžiš sa časom objaví a ty budeš mať tie iskričky v očiach a šťastný pocit v srdiečku..

S rodičmi ako vychádzaš, skús sa porozprávať.. vieš, aj my rodičia občas máme problémy a kvôli tým prehliadame, že sa niečo deje s našimi deťmi..

hlavne hlavu hore, začni sa mať rád, zmeň účes, kúp si nový parfém a uvidíš, ako ťa bude vnímať okolie..

držím palčeky:-)))

živott

Ľudia neviete si predstaviť čo je to same dno ...ja viem,že každy človek ma občas "depku", ale vyhrabať sa z tvrdych drog je skutočne pekelná cesta.Budte radi,že ste to nemuseli prežit a vážte si každy krásny aj upršaný deň, ktorý sa znova prebudíte, ja som to žial pochopil až po velmi trnistej ceste,ALE POCHOPIL !

dionee

Lucy ked ti na svojej zivotnej puti maju pomahat iny svojimi radam, pribehmi , a teba to motivuje skus zajst do knihkupectva a na tuto tematiku existuje vela krasnych zaujimavych kniha. Napriklad od Coeleho, alebo 100 způsobů jak se motivovat - Steve Chandler,Jak správně žít - 24 principů štěstí - Edgar Cayce,Velká kniha o Enneagramu. - Helen Palmer,Tvoj život má cieľ - Dan Millman... a mnoho dalsich.
Svoj zivot mame nato aby sme prezili svoj vlastny pribeh. I ja som bola na samom dne a rok hladala dovody preco tu ostat.. Nic.
Ked som po vselicom moznom uz nemala velmi moznost odist, tak som sa s tym zmierila a potom to prislo. "Preco som tu." A teraz tak citim, ze aj ked som ako zrniecko prachu medzi inymi co idu tymto snom aj tak viem ze aj taka mala robim vela... Teda este az tak vela nie.. Sen sa mi este nesplnil:( Ale mam plany , ciele, ktore sa budem snazit docielit. A este taka fajna vec ma postihla, ze najskor musim pomoct priatelovy splnit nieco z jeho zivotneho pribehu, a potom ma ten moj uz len krok od jeho. A aj keby sa splnil sen len jedneho z nas, tak potom nas bude hriat pocit ze bez toho druheho by to bolo ovela tazsie a mozno to bolo nasim poslanim.niekomu len pomoct a nas pribeh s nasim cielom si splnime mozno v buducom zivote...

lucy777

vodulienka21, chcem sa spytat ako si postupovala, ze sa ti podarilo v konecnom dosledku vydolovat ciel, ktory ta naplna, resp.ako citit z textu-priam taha do predu.moj problem je z castu podobny a postupnym hladanim ciela zistujem, ze sa poznam menej a menej, co celu situaciu este viac zhorsuje a teda neviem odkial zacat.. dakujem

dionee

Vodulienka21 jojo.
Aj ja som to prezila.

Zabit sa koli nicomu len tak ze mame problem?nemame ciele... Uz nienie.
Keby som sa este raz chcela.. tak najskor extremujem, zachranujem zvierata z labakov.. alebo sa odpalkujem pre to ze ich tyraju..
Ked uz by som raz chcela ist tak aspon tak aby som /mozno/ tym aj nieco dobre docielila xixi..

Vodulienka21

ahoj ja som pred časom tiež tak uvažovala. Nemam ani ja vela priatelov a už vobec nie takych ktorým by som mohla povedať čo ma trapi ale našla som si v živote ciel a za nim idem a je to lepšie jako keby som mala milion ludi okolo seba. Musiš si určit do života ciel. Čim by si chcel byť a skus sa za tym vybrať a uvidiž život inakšimi farbami....

Ja som sa už o sebevraždu pokusila a skončila na som na psychiatrii a tam som si uvedomila že to bola hovadina a začala som si uvedomovať že mi v živote chyba ciel za ktorým by som išla... Dost dlho to trvalo kim som prišla čo je ten moj ciel a som rada že som ho uvidela. Teraz si ten sen chcem splnit a idem za nim tvrdo ale čaka ma ešte dlha cesta...

dionee

priatelia a laska nieje to preco zijeme.. su aj ine veci.
Treba si najst svoju cestu zivota a ostatne pride po nej.
Ked nemas priatela kup si zvieratko a da ti viac ako nejaky clovek.