VZTAH?

Príspevok v téme: VZTAH?
Barborka1212

Baby co si myslite o vztahu,kde je mladsi chlap? Myslim vztah 22r. chlap a 34r. zena. Neviem preco,ale niekedy mi pridu tie pohlady ludi divne. Ved nerobim nic zle. Lubime sa a neriesim tych ostatnych ludi,ale minule mi povedal,ze si vsimol,ze vela ludi na nas pozera. Jemu to tiez neprekaza,ale myslim si,ze to je docasne a ked budem stara tak ma zameni. Sme spolu skoro rok a zatial je vsetko ok. Len by som rada vedela od vas vase nezory. Dakujem

Maxxo

Barborka podla mna na veku nezalezi,viem to podla seba. Mam starsiu priatelku o sedem rokov starsiu,sme spolu pat rokov a vobec nam neprekaza nas vek. Vazime si jeden druheho,tolerujeme sa navzajom,verime si a hlavne spolu vela komunikujeme-to je asi zaklad. Som stastny,ze ju mam a nemenil by som ju urcite za mladsiu. Drzim vam palce a nelam si hlavu nad tym ako sa na vas pozeraju druhy.

datelinka

mam viacero mladsich kamaratov a vidim velke rozdiely v zrelosti. niektori dvadsatrocni su naozaj dospelejsi ako tridsiatnici. alebo zeby to islo s niekym dolu vodou? :-))

Deee

Barborka, prave som si spomenula na mojich znamych, on ma 20 a ona 28, on je presne ten typ ako ten tvoj, na svoj vek neumerne vyspely a su spolu uz cez dva roky a vyzera to pomaly na svadbu, hoci on len nedavno odmaturoval, uz pocas skoly pracoval a aj teraz je mimoriadne sikovny a rozhladeny, takze vam fandim, z veku si nelam hlavu

Barborka1212

Snazim sa o seba starat a dbam o svoj vzhlad. V mojom veku je uz tazke superit z mladsimi zenami,ale nevzdavam sa. Ved prave toho starnutia sa bojim,lebo ked sa rano pozrem do zrkadla tak vivim jasnu realitu. Uvedomujem si aj to,ze on bude mat 30 a ja............42,fuuuu. Myslim si,ze on sa teraz na to tak nepozera,ale pride cas,ked to bude aj on vnimat. A z toho mam strach. V zivote som spoznala vela chlapov,ale takeho ako je on nepoznam. Zo zaciatku som si myslela,ze sa iba hra na takeho uzasneho,ale on taky je aj v skutocnosti. Ma 22,ale sprava sa a rozmysla ako maloktori dospely muz. Ma stanovene urcite ciele v zivote a tvrdo si ide za nimi. A neviem tiez pochopit ako je mozne,ze na svoj vek pozna strasne vela ludi z roznych vrstiev. Je to moj sibal a strasne ho lubim. Na stare kolena som sa zalubila a to co citim pri nom som necitila ani pri manzelovi.

datelinka

az na syna vyzera? prepac mi otazku, ale vyzera on mladsie na svoj vek, alebo ty starsie? nemal by byt predsa vekovy rozdiel az taky zretelny.

Deee

hlavne, ze sa mate radi...navyse tvoj priatel bude pomalicky starnut a ty pri troske starosltivosti budes vyzerat stale dobre a tak vo vyssom veku podla mna ten rozdiel uz ani nebude badatelny

Barborka1212

Dnes sme boli na prechadzke a mala som velku chut ho pobozkat. Objala som ho a dala mu pusu. V tom isiel okoli starsi manzelky par a zapocula som ako sa o nas rozpravaju,ze pozri sa na nu,ona bozkava svojho syna. Ja som sa na nic nezmohla,ale priatel im to vysvetlil,ze sa lubime a ze nas nezaujimaju ich nazory.Ostali prekvapeny a nakoniec nam popriali nech nam to dlho vydrzi. Ked mam pravdu napisat prekvapila ma reakcia priatela. Som raa,ze ho mam a viem ze ma lubi,len ja sa na to pozeram trosku inak,lebo vidim,ze starnem. On mi hovori,ze ma lubi taku aka som,ale mam strach co bude o par rokov. A dakujem Vam.

Barborka1212

Dnes sme boli na prechadzke a mala som velku chut ho pobozkat. Objala som ho a dala mu pusu. V tom isiel okoli starsi manzelky par a zapocula som ako sa o nas rozpravaju,ze pozri sa na nu,ona bozkava svojho syna. Ja som sa na nic nezmohla,ale priatel im to vysvetlil,ze sa lubime a ze nas nezaujimaju ich nazory.Ostali prekvapeny a nakoniec nam popriali nech nam to dlho vydrzi. Ked mam pravdu napisat prekvapila ma reakcia priatela. Som raa,ze ho mam a viem ze ma lubi,len ja sa na to pozeram trosku inak,lebo vidim,ze starnem. On mi hovori,ze ma lubi taku aka som,ale mam strach co bude o par rokov. A dakujem Vam.