Krvácanie z pod zubu

Príspevok v téme: Krvácanie z pod zubu
Dušoň

Zdravim Vas. Mam problemik s jednym zubom. Priblizne pol roka do zadu bol uplne vyvrtany a vycistene dva kanaliky. Uz pol roka ja zavrety a pred nedavnom mi zacala s pod neho tiect krv. Krv aj s hnisom pravdepodobne. Bol som s tym u zubarky a povedala ze o nic vazne nieje, pretoze zub je uz mrtvy. Ale to su dva tyzdne do zadu. Kupil som si aj zubnu kefku a pastu specialne na zapal dasien.. ale stale to nepomaha. Viete mi poradit neako?? Vopred Dakujem

Elis85

Zmeň zubára, sestra mala trochu iný problém, no zubár ju ignoroval a tak si našla novú zubárku, tá je problém vyliečila.

contris

Pozor !! Ked Vám krváca zub dlhsie ako 2-3 hodiny chodte na zubnu pohotovost.

Vcera mi o 13:00 trhali 8cku (zub mudrosti) v Bratislave, zariadenie svetej alzbety. Pililo sa aj dasno, bola vrtacka. Po zakroku mu zub krvacal stale dalej. Myslel som ze to prejde ale nebolo to tak. Z celej pravej strany ust sa spravila velka zrazenina,stale to tieklo. Vecer som to uz nevydrzal, klesol mi tlak, zle od zaludka z tolkej krvy. Na beznej pohotovosti vobec nepomohli, nevedeli ani ako. Isiel som do BA na pohotovost na do toho isteho zariadenia.. druhy zakrok trval dlhsie a bolel viac ako prvy. Skrabalo sa dasno, dostal som antibiotika. Takze asi zle vytrhnuty a preto stale krvacal alebo sa to zapalilo ihned..
Ked krvaca zub neprimerane dlho treba sa ihned vratit. Po druhom zakroku som mal zahryznuty tampon 20 min a dalsi 20min, namiesto jedneho 10 min. Uz ten druhy tampon nemal v sebe ziadnu krv.
Dufam ze som pomohol. Ja som googlil vcera presne takto krvacanie zo zuba.. mohol som skoncit zapalom okostnice/dasna..

zuz2010

rada by som sa trhaniu zuba vyhla :( ved musi existovat este nejake ine riesenie, skuseny zubar by to mal vediet opravit, poriadne precistit a preliecit

katalinka

skúste si zúbok potierať švédskymi kvapkami z lekárne, alebo do alpy (bielej) dajde tak 7 klinčekov a nechajte pár dní vylúhovať...s najväčšou pravdepodobnosťou zúbok pôjde von, možno sa vám to podarí zvrátiť tým potieraním... Držím palce

zuz2010

Mam tiez ten problem, uz pol roka patram odkial mi ide krv z ust hocikedy pocas dna a vcera som zistila, ze to bude pravdepodobne spod zuba, je uplne podliaty krvou a bolo tam aj trochu hnis, zub mam tiez uz bez nervov a vyplnene nervove kanaliky, to Ti musia precistit opat, ja to budem ziadat, je tam uz hlboko zapal v dutine ked to krvaca a hnisa s tým nie su srandy, napis ako si dopadol, ja som s tym zubom uz viackrat bola u Dr. a ta mi tvrdila, ze su to fantomove bolesti a ze nic tam nemam ani podla rtg, no mylila sa zial :(