silikónové prsia - čo na to partner?

Príspevok v téme: silikónové prsia - čo na to partner?
letnicka

Chcela by som sa spýtať prítomných dám (a pánov ktorí majú čo povedať k veci) čo na ich silikóny hovoria partneri, manželia, milenci. Či súhlasili s operáciou, radili s veľkosťou a tvarom a pod. A zaujímalo by ma aj pokiaľ ste mali silikóny a prišiel nový partner zistil že sú prská operované?

bellinka

Letnicka:
ja som chcela gulate implantaty , lebo chcem aby boli moje prsia take bomby mne osobne sa nepacia slzickove, vyzeraju strasne prirodzene a ja chcem naozaj take gulate ...priatel s tym suhlasi ma taky isty nazor ako ja a takisto sme sa zhodli aj na velkosti a mieste rezu tak som stastna , len sa modlim aby mi to dobre dopadlo...a naozaj sa uz moc moc tesime s priatelom na tie moje prsiska , uz aby som ich mala

bambi1

letnicka
neradila som sa s nikým, vedela som, že chcem anatomy, aby vyzerali prirodzenejšie, manžel sa k tomu nevyjadroval, bol proti. Vždy som mala veľké prsia, miloval ich, až po kojení sa radikálne zmenili, takže nebolo o čom rozhodovať. Zase som to ja s veľkými prsiami...

letnicka

bellinka, bambi1 aj ste riešili s partnerom typ implantátu - či okrúhly anatomický, prípadne veľkosť? alebo to nechali na vás a nevyjadrovali sa k tomu?

excell

Partner by musel byť náramne slepý aby nevidel stopy po operácii, tie jazvičky totiž nikdy nezmiznú, to je normálne a ja sa radšej mazlím s pravými prsiami, tie umelohmotné, tvarovo dokonalé prsia nemusím, je to však každého vec

bambi1

mám nové prsia už 6 mesiacov, som veeeľmi spokojná. Manžel bol veľmi proti, do poslednej chvíle chcel, nech si to rozmyslím, bál sa. Ale teraz je z mojich pŕs úplne paf, vždy, keď na mňa pozrie, vidím tie ohníky v očiach, nevie sa ich nabažiť...Po kojení boli prsia úplne zničené, tak a teraz ich mám zase krásne a veľké...tak prečo si nespraviť radosť, skutočne mi to veľmi pomohlo, bolo zlé, stále myslieť na to, že zrazu po kojení máš pod tričkom katastrofu.

bellinka

daniel nie ja ale ty musis byt velice vypatlany ked tu prispievas takymito nazormi , strc hlavu do zachoda a splachni alebo sa venuj inym cinnostiam, ale nestrkaj nos do tejto temy prosim ta , lebo vidim ze ta to znervoznuje

letnicka

bellinka napisala si tak ako si myslela a ako to u vas je. dakujem za prispevok:-) a myslím že vôbec nie si vypatlaná ale len úprimná a to je rozdiel...držím palce nech máš krásne prsia a opka nech dobre dopadne :-)