Ako sa odnaučiť fajčiť

Well

whee:))
Tak ty si zuvackova princezna ;)
No ......lepsie ako fajcenie ale mala by si to obmedzit:) Dokasles si sanku casom....

whee

well, ale zober si, aké procesy nastávajú v tele už po vyfajčení jednej cigarety.. Ďalej to, ako majú fajčiari riasinky v pľúcach pozliepané dechtom a predsalen - je to závislosť... ale ak mám pravdu povedať, ja som závislá na žuvačkách, keď mám len jeden balík v kabelke, tak som totálne nesústredená a bezmocná :D:D:D:D

a nepomôže ti ani to, aké zbytky tabaku dávajú do cigariet vyvážaných na slovensko? :)))))) nekvalitný? :D aspoň tak počúvam, ale ani sa tomu nečudujem :D

a ja viem, jke veľa iných vecí, ktoré škodia, ľudia ich robia atď.. ale bohužiaľ sa zabíjame už len tým, že dýchame tento "vzduch" plný výparov atď, jeme portravu plnú éčok, blá blá, načo k tomu ešte pridávať :D

a vieš aký je krásny pocit nebyť závislý?? nebyť ovládaný nejakou vecou?? :)) (posrané žuvačky :D:D:D )

Well

whee-mas pravdu.....
Tiez bratova manzelka mala rakovinu v prsniku a pritom sa zdravo stravovala a nefajci a nepije.A.....
To clovek neovplyvni.A aj jeden s uznavanych lekarov jej hovoril,ze ani to fajcenie nie je az take skodlive ako sa tvrdi.Je to vraj o inom.

whee

well, ja viem, že to tak neplatí stále, len vravím, že jeden nikdy nevie... btw, z fajčenia kľudne aj rakovina hrdla atď... ale to nechcem strašiť, len vravím, ďalej aj jazyk ...

rakovinové bunky má koniec koncov každý, len záleží na tom, či dôjde k ich bujneniu alebo nie.. aspoň tak nás to učili :D

Well

whee-No super:(
Chvala bohu ja som bol na vysetreni pluc pred asi rokom a bolo vsetko v pohode.
Rakovina u mnohych je geneticka predispozícia . Poznam jedneho 93 rocneho pana co fajci vraj od 13tich rokov a je uplne v pohode.