Cierne kratke saty

Príspevok v téme: Cierne kratke saty
ladyyyy

babyy,idem na ples..popozerala som mnozstvo obrazkov,no stale som viac a viac zmatena..mam cierne saty po kolena s velkou ciernou maslou okolo pasa,no ani za svet neviem ci by k nim viac sekli cierne alebo obycajne silonky,cierne alebo zlate topanky(samozrejme aj s doplnkami),alebo celkovo co so sebou..poradte..a taktiez v akych farbach sa namalovat

jeminecky

Ach jaj, na vasom mieste by som sa hanbila ist v kratkych satach na ples. Kratke sa hodia na vecierky, koktajly, spolocenske zabavy, podujatia a pod. Na ples rozhodne nie! Ale vam asi etiketa plesu nic nehovori. V dnesnej dobe sa uz aj diskoteka nazyva plesom...
Nejake rady:
zena.sme.sk

zizizi

mohla by si to skusit s tou cervenou ... cervene lodicky kabelka dymove licenie a ide sa .D vyber je len na tebe a mas vela moznosti

jajkafr

8linda9
podľa bontónu sa na ples chodí v dlhej róbe, ktorá však môže toho veľa odkrývať napr. veľký dekolt či odhalený chrbát. V dnešnej dobe sa však nosia aj krátke šaty... no a keď nechceš ísť celá v čiernom čo ti schvaľujem :) tak potom to skús skombinovať čierna vyzerá pekne v kombinácii so striebornou, zlatou alebo červenou... stačia nejaké výraznejšie doplnky náramok, šperk na krk alebo výraznejšie náušnice, ozdoba do vlasov ( napr. čelenka, spona) kabelka a topánky môžu byť tiež v kombinácii s čiernou ale nie veľa čiernej... na oči nejaké pekné večerné líčenie pekne vyzerajú aj oddiene čiernej tzv. dymové oči :) výber doplnkov samozrejme závisí od štýlu šiat a najdôležitejšie je to, aby si sa v tom cítila dobre aj ty :)
prajem príjemnú zábavu na plese.

darika

moj nazor je,ze na ples zasadne nie v kratkych satach.
a ked uz,tak nie ako na pohreb-cela v ciernom.Aj ked si das telovej farby silonky,mozes zlate doplnky.len cierne topanky.nech tej zlatej nie je privela.

jajkafr

ladyyy
radšej by som volila hnedé pančušky s leskom a zlaté lebo strieborné topánky a doplnky, aby si nešla celá v čiernom .... na oči môžeš použiť buď zlatú, alebo čierne dymové oči vyzerajú tiež super.
príjemnú zábavu prajem nech sa rozhodneš ako chceš... hlavne aby si sa cítila v tom dobre ty...

ladyyyy

fiha jaka diskusia :D..no este som rozmyslala nad variantou ze cierne silonky,cierne topanky a nejake vyrazne nausnice a budem jak femme fatale :D..alebo potom s tou zlatou to skombinujem nejak decentne..az 27meho je ten ples,tak vymyslam...