nevera?

Príspevok v téme: nevera?
kamila27

neviem ani ako mam zacat ci to cchcem alebo co sa o nou deje ale poslednu ´dobu ma napada myslienka najst si milenca teda jeden by tu aj bol ale ide o to ze z manzelom sme sak macka a pes miluje ma ale akonahle daky problem urazi sa nema vobec zaujem akykolvek problem riesit furt reaguje jak male decko furt by chcel len sex...citim sa z oho vsetkeho taka prazdna mam pocit ze som uplne ochladla neviem je chyba vlucne vo mne nemam pravo aby sa mi muz venoval tak ako ma na chvilku pokoja v muzskom objati on je aj taky ze cez noc dobre rano sa staci neusmiat a je zas zle neodsudzujte ma za moje myslienky ani sa teraz na mne nevyburte ze aka som skazena alebo co ja len citim obrovsku samotu manzel este k tomu pracuje prec aj 2 mesiace pritom som mlada holka co sa so mnou deje

Slobodna

Milenec je iba na sex, milenec ti nezaplní tvoju vnútornú prázdnotu a nedá ti to čo ti chýba, práve naopak. S milencom to nebude o nič lepšie, či manžel, milenec alebo partner, sú to muži a všetci sú si podobní.Nebudeš mať problém s jedným chlapom ale hneď s dvomi.

AdamKrt

kamila27:

neber to v zlom, ale dufam, ze v skutocnosti sa lepsie vyjadrujes, ako pises. Ten sled myslienok sa velmi zle sleduje. Neviem, ci je to dnes modne, kaslat uplne na pravopis, ale okrem vela chybajucich bodiek, existuju aj ciarky na oddelenie vyznamu vety. Clovek to potom musi X krat citat, aby pochopil, co si myslela.
-------
Ale k Tvojmu manzelovi:

trochu ziarlivosti neni na skodu. Kludne sa pozri ockom po dalsich. Daj mu pocitit, ze si ziadana zena a on nech sa snazi. Povedz mu, ako ho mas rada, ale ze vztah je ako kvetinka, ktoru treba zalievat, pestovat, hnojit. A kazdy kvetinka bez starostlivosti a zivin zahynie. Ci snad si nedovidi na spicku nosa ? Skus zobrat papier a pero a napisat rozne situacie, kedy a ako reagoval a co je podla Teba adekvatna reakcia, ktoru by si si predstavovala. Niekto je taky, ze dokonca ani neuveri, ako vie posobit, ci reagovat, pokial ho napr. niekto nenafilmuje kamerou a neukaze mu to, ze aha, takto reagujes...

jajka001_

a ved to je pekne ze spolu varili tak nech aj on navari sem tam
v sexe sa skuste dohodnut tak ze raz ty raz on budete aktivni
jasne ze male lubis viac to je prirodzene
aj on by mal to male lubit viac
ale stava sa bezne ze ziarlia na to male lebo su zvyknuti ze oni su stredobodom pozornosti. skus ho viac zapajat do starostlivosti o maleho a nech ti aj doma trochu pomoze

janka24

no ked žiarli na cvlastne dieta je to mamičkin maznačik...ešte mi povedz žes a sam ani neobluži pri jedle a podobne tak to už koniec

kamila27

mi byvame so svokrou.bestia.ano stale bol na zaciatku nie ked bol cerstvo zalubeny len to tehotenstvo nam to pobabralo.on este aj na vlastne decko ziarli,ze ho mam radsej ako jeho.sak to da logiku,zemam.rozpravali sme sa osamote jeden cas som s nim denno denne sexovala,len aby ho co najmenej videla :-0 ale ono sa to furt tak neda

jajka001_

sak nech ju aj roztrhne z toho ze vam to klape, svokry su take
no a v sexe, tam sa treba posnazit na oboch stranach, komunikacia, nech sa snazi aj on, skuste to cez taky biznis, ty spravis to, on toto vies co myslim, ked sa budete snazit a lubite sa tak to pojde

kamila27

no sak ja nesom az taka hlupa. skusala som aj tak tocila mojkala si muza bolo dobre ,videla som jak v néj vrie.ja to nechapem o co jej ide ale ono sa to neda furt vies.vy tu take problemy s muzom nemate nikto to mam len ja doma takeho chmula???

jajka001_

musis si vytvorit taku autonomiu. ked sa budete rozpravat vy dvaja, tak bez nej. normalne mu povedz, pod sem, potrebujem sa s tebou rozpravat. a bez nej. predtym bol tiez taky mamickovsky? spravi vsetko, co mu ona povie? ona ho vzdy polutuje a ty si ta zla bez ohladu na to co sa stane? ak manzel nie je schopny stat pri tebe ako manzel tak to nema cenu.
stara sa ti aj do vychovy dietata, do toho co doma robis a ako, ze