sex s muzom s nadvahou

Príspevok v téme: sex s muzom s nadvahou
sasena35

ahojte

potrebovala by som poradit. Mam priatela s nadvahou. Velmi ho lubim aj sex s nim sa mi paci a uspokojuje ma. Jediny problem je ze sa v poslednom case bojim, ci nemozem mat nejake zdravotne problemy (s klbami, alebo dostat pruh) ked sa milujeme pri misionarskej polohe ked lezi na mne, celkovo je tucny hlavne na bruchu. Mozem z toho dostat pruh, ci mat problemy s chrbticou.
poradte mi, nechcem ho kvoli tomu stratit, lebo ho milujem(a schudnut sa pokusa,lenze jeho nadvaha je skor dedicneho charakteru ).

dobra vila

Ked na tebe nelezi velkou vahou a podopiera svoje "sunky", tak nie. Snad necitis pri sexe, ze ta ide roztrhnut od tolkej vahy, ci hej? :-/. Ak ta tlaci, povedz to, a robte ine polohy, nie misionarsku. Alebo, hm...najlepsie riesene - nech schudne :). Tvrdy trening, drezura a urcite sa to vyplati :-P

alllaaaaa

tak na vasom mieste by som praktizovala take polohy ked na teba netlaci celym telom preistotu lebo s tym pruhom hmm niesom doktorka ale moze to byt dost mozne...najlepsia pre vas by bola ze ty si hore...no je to uz na vas ale ja by som to tak riesila...