Prečo ešte nespíte?

ojka.

Macca, tak si ku nám hačaj, a kávičkuj s nami (: aby sme ťa nepoohovarali :D
piješ vlastne kávu?
blondi, mystikuš film? také mám rada,... aký pozeráš?
nieeee, nie som smutná, ja len tých smajlov píšem kapánek opačne, jak zvyšok sveta, nad tým si hlavu nelám (: keď raz je človek divný, tak bude furt :D

blondula

*****inko...teraz,ked uz viem jak sa ta hviezdicka dava,uz aj po tme ju najdem,mam ju prestat davat ?? :DDD ja si "inko" bez hviezdicky teda predstavit neviem :P
ojka... uz som sa chcela spytat davnejsie...ty si stale smutna,ked davas smutnych smajlikov ?? :D
inak uz som tu neni,idem kuknut rychlo pocas mojej pauzy nejaky "mystikus" film :D

ojka.

zdravíčko (:
Macca a mali by sme? (-:O pekný začiatok pracovného týždňa prajem....
lost, jasné, že absenčka, čo si myslíš :D takže to som zvedavá na tú tvoju výhovorku...
ja som dnes vstávala do práce až o pol ôsmej (-:O takže už znova začína ten kolotoč... uff, ale nejak na mňa lezie "unava" po tých liekoch,... to nie je dobrá kombinácia = lieky + práca...

lost

ze absencka :D :P
lol ja tvrdo pracujem na tom, aby som zaspal (a aj tak nic z toho :D ) a nevstanem kedy chcem a pridem a absencka :D no toto :D pockat, rozmyslam aku vyhovorku este mam ze som tu nebol :D

kedy ste dnes mali/vstavali? :)

bingham

inko....ano taketo nieco vyšlo z mojej hlavicky :D

aha...tak nebudem sa chvalit uvidim ako to pojde dalej...lebo uz som stihol aj dodrbkat niake veci(a z mojej strany ich este bude vela) :)