Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko :D tebe prekáža, keď susedia spievajú v sprche? počuješ to? (:
hmmm, no a k tomu chladivému potešeniu, tak poprosím pre začiatok obyčaný, ďakovala (:

*inko

ten zakon copy paste je uplne bezpredmetny...otazka je (lost mi dal vnuknutie) preco este nikto nenavrhol zakon o zakaze spievania v sprche pre dobro susedskych vztahov

ojka aky ti mam rezervovat..biely? almond? obycajny? alebo v kakaovymi bobami?

ojka.

lost, rád si spievaš v sprche? (((:
ale ako si správne napísal, ty ako osoba sám pre seba z toho profitovať môžeš, ale nesmieš to posúvať ďalej, za nejakú odmenu, žiadne zarábanie na tom....
takže kľudne si spievaj, kľudne si ofoť auto a doma si ho sám poskladaj, ale nič nepredávaj ďalej (:
myslím, že veľké haló z týchto vecí sa robí najmä v amerike, tam sa ľudia súdia už o všetko....
však som kedysi počula, že jedna pani vyhrala na súde fakt mastnú čiastku peňazí kvoli tomu, že dala do mikrovlnky usušiť svoju mačku, lebo ju kúpala a viem, že to nedopadlo dobre s ňou (s tou mačkou), ale súd vyhrala, lebo v návode na používanie mikrovlnky nebolo napísané, že sa dovnútra nemôžu dávať sušiť zvieratká....
to vieš, miestami je celý svet postavený na hlavu...

lost

ozaj - a co ak si pozriem pesnicku na MTV a potom si ju budem spievat v sprche? ;)

tieto autorske sacky su nehorazne.. resp. autori by sa mali uvedmit, ze takto nasilnicky nezarobia :) no ale to skor teda tie vydavatelstva.. tie su uzernicke, az sa cudujem ze este existuju (ale tak lobby je silna a ludia bojazlivi)

lost

ojka.

k autorom :) mno co ak by som porovnal k tomu, ze vidim na ceste lamborghiny a teraz:
zapamatam si ako vyzera, alebo si ho nafotim a doma si ho poskladam, z vlastnych materialov a zdrojov a mam dokonalu kpiu lamborghiny.

myslis ze je toto "kradez" ? resp nelegalne? :)

a mimochodom, absolutne kazdy, kto toto cita (a zaroven vlastni PC,ntb,HDD), pomaly uz aj "cisty papier" plati autorsky poplatok, tj. dopredu - bez ohladu na to, co budem s CD, DVD, HDD, atd, robit, musim platit niekomu (autorom) za to ze mam medium, ktore je schopne kopirovat ich diela. To, ze budem na tom mat sukromne fotografie zo sukromneho fotoaparatu, nafotene hoci aj na sukromnej toalete - nikoho nezaujima.

A akonahle mi niekto uctuje takyto poplatok, mi dava volne ruky na to, aby som kopiroval (resp kradol, ak je libo), pretoze ak nie, tak sa naplni skutkova podstata neopravneneh obohacovania sa (ja som autorsky poplatok (vypalne, ak je libo) nechcel platit) ...

Cize aspon u nas, na SVK, asi jedina vyhoda, moze "kradnut" tj. stahovat akekolvek data z Internetu, akokolvek a kolkokolvel len chcem.. jedina podmienka je, ze to nemozem predavat dalej (a asi ani posielat dalej, neviem presne, nesmiem sa na tom obohatit). a nesmiem to stiahnut skor, ako bola premiera, tj. skor ako to bolo uz vypustene na verejnost..

ak sa teda za nejake tie roky nic nezmenilo :)

Vies, to je take, ako keby som niekomu nieco poradil a potom "zaplati mi!!!" - chore :)

A to ze ma niekto naklady s fimom? Nutil ho niekto natocit film? :D Ved si zarabaju pekne - a ak sa mi nieco paci, zaplatim za to. Napr ak sa mi paci cesky film, a chcem ho v HD kvalite (ako takej), pojdem a kupim si ho, zaplatim no problemo.

Wikipedia je zadarmo , za encyklopedie sa plati. Ale aj napriek tomu som na wikipediu minul viac ako na encyklopedie, lebo sa mi paci idea zdielania vedomosti globalne a zadarmo :)

that's simple. :D

ojka.

inko, ja nezvaľujem, len sa snažím logicky rozmýšľať :DD a celkom mi to ide, nie? :D som si na dnes vysadila i lieky, aby som bola schopná aspoň do DP trošku štuchtúť, takžeee pri zmysloch ešte som... ale asi som to robiť nemala (-:O
jajka, ty si môj človek, žiadna cola (:

ojka.

inko, to si jak zlato napísala, že si čistááá, heh.... ale asi si zistím, kde bývate v BA a budem k vám chodiť na magnumy aspoň raz do týždňa :D
ja ked sa prihlásim na skúšku, tak si to všetko vypíšem i do kalendára (-:O ale ešte žiadny nový nemám, žijem v r. 2011 ((-: tak skús nejakej splužiačke brnknuť, možno ona si bude istejšia (: