Prečo ešte nespíte?

ojka.

jajka, ale to by sa muselo už fakt prezreté ovocie moc zavárať... a to už dáva zmysel, ale to by bola už riadna prpa... nemám rada také "rozčvachtané" zavárané ovocie.. (-:O
blondula, ja ked bola malá, tak chlebík len s domácim džemom,... a lekvár do buchiet, tak som to mala rozdelené ja :D ale hm, asi som z toho vyrástla, príde mi to všetko také dosť sladké, ale raz za čas nezaškodí (:
aaaach, jaj, ženy moje, všetky ktoré niečo niekde bolí --- zbaliť sa a šup spať!!! inko, blondula pekné sny vám prajem...

martinmlm

Dnes idem po markete, a z mrazáku na mňa kuká "pstruh" a nie jeden ale dva. No nezober ich. Jedného som nakorenil, šup nad uhlíky, ešte raz nakorenil, nakrájal papriku, paradajku, otvoril majonézu a broskyne. K tomu pripečený chlebík. Jój, tá rybka ešte na tanieri rozprávala. Kto sa chce najesť pošlem fotku:-)

*inko

blondula, no ja ma hlavu ako vo zveraku od choroby aj ucenia
potom krize ma bolia neskutocne, uz sa tesim na starobu, uhm
daleeeej, aaano jasne, cely den ma picha v lavom boku ked sa hybem, alebo otocim, neprijemne celkom
no a to ze mam pocit akoby som prehltala ziletky je uz detail :D
dobru noc a pekne sny

blondula

jajka001....maly ma uz potreboval 2 razy odkedy spi :DD ale idem,lebo budem jak vcera este o pol 2 v noci na telefon kukat,ze kolko je hodin :-(
takze dobru noc !!!

jajka001_

Švestkový kompot

Jakékoliv zkvašené ovoce samozřejmě obsahuje alkohol. Pokud sníte před jízdou ovocný kompot, alkohol se do vaší krve dostane. Normální porce kompotu v krvi zanechá ovšem jen zanedbatelné množství.

blondula

ojka.....ved to,tie buchty parene :DDD mama varievala slivkovy lekvar,ale je to strasne huste a vzdy sa mi az chleba domelnil pokym som ho cely natrela :D ja ked natieram nieco na chleba,musim natriet kazdy milimeter :DD
*inko...zabudla som povedat,ze mam krk jak v cemente zaliaty a mam problemy s pravou lopatkou :-( zajtra,ak sa dobre vyspim,co pochybujem,pojdem k lekarke...