Prečo ešte nespíte?

ojka

diky barborka, aj tebe (: ja by som ani s partiou asi nešla von,... neviem, pre mna sú vianoce, sviatky, silvester všetko o rodine....teda primárne
lost, noooo, však ešte stíhaš také niečo založiť, len do toho, čo sa potom s tebou stane :D

Barborka27

ojka ja si domaceho silvestra pochvalujem, ked nie je nablizku nejaka dobra partia s ktorou by sa dalo niekam vyrazit, tak mi vobec nevadi byt doma, v teple, kde mam vsetko poruke..a nevadi ze som len sama s mackou :D hlavne ze sa neboji
aj vám prajem vsetko len to dobre v novom roku, dufam ze uz budu nejake zmeny aj k lepsiemu

lost

ozaj, viete co tu chyba?
na vianoce nam niekto prial vsetko zle :D
ale do noveho roku zatial ziadna taka tema tu nie je :D

ojka

inko, na vianoce býva zlaté a na silvestra ožraté? :DD
dobrá víla, že? (: a na mňa sa všetci tak čudne kukajú, ked hovorím, že ja som vtedy rada doma (:
kočky, tak diky vám a aj vám pekného silvestra a to čo bude po ňom, tak nech sú to samé super a dobré veci (:

*inko

a kejdz neškaj vitrimece do polnoci nepic... ta uvidzice ožrate prasce :)...pekného silvestra!!!

takze tak sa zda ze toto je moj posledny prispevok v tomto roku... ovsem ak mi ho moja minimasinka odosle :)

tak vsetko dobre vam zelam do noveho roku...so vsetkymi si strngam na zdravie :)

ojka

martin, no ked si ty tak pochvaľuješ, tak oni určite tiež, ... nechaj sa radšej prekvapiť... uvidíš o rok (:
lost, ty by si len tie atomove bunkre staval :D
Barborka, ale však doma fajn, no nie? aspoň ja sa určite nesťažujem (:

martinmlm

Fakt luxusný. Stalo na to 5,-€. Výpalníci. Ale že už budem zdravý, bohatý a bude sa mi dariť. Keď ne, tak im to o rok reklamujem.