Prečo ešte nespíte?

lost

no hej, jemu sa nepaci, ale mne sa on v blate nepaci este viac :P :D
ale teraz je tu okolo 0C, cize je totake, ze 5kg psa to unesie :D
i ked.. zase ma labku priserne "malu" teda tu plochu labky, takze neviem, ale co je dolezite, pod -1 az -2C uz blato mozno zamrzne :)
a potom nemusim umyvat labky stale
aaale, dnes ho musim kompletne vydrhnut, kedze zajtra ide ku kadernicke :D

ojka

ejha, tak na juhu slovenska to asi až tak moc snehovo nevyzerá, že? u nás teraz krááááásne slunko svieti a mrzne (: toto je to pravé zimné počasie ...

lost

ja som rad za sneh :D aj na ceste, lebo je to zabacnejsie :D a tesim ma ked sa ludia smykaju a ja nie :D :D :D (ved aj trocha skodoradosti je radost d ozivota nieee? :D )

ale aj ke BLATO tak so psom je utrpenie, bohuzial v europe je najblizsie suche miesto v Cartagene podla pocasia a to je tak 2700km daleko, co je aj nad moje aktualne moznosti :D

tak jedine riesenie je, nakupit uteraky na palety...

ojka

lost, aké počasie konkretne?
u nás celý večer i noc tak kráááásne snežilo (ano viem, kopec cestarov a vodičov a dospelákov nie sú radi, ale ja som ešte asi dieťaťom na plnej čiare :D ), aj poguľovať sa stihlo... ešte keby toho viac napadalo, aby sa i snehuliak dal postaviť (:

lost

aaale len nedodali ten zlty listocek, a na stranke (tracking podacie cislo) napisali ze som bol nezastihnuty :D
to ma nastvalo najviac.
ak by som nezacal patrat po tom baliku, do Vianoc by som ho nevidel.
nebol to ziadny darcek, len sampony pre psika :D
ale ide o princip :)

aj tebe prajem zdravicko hlavne ale aj vsetko dobre do noveho roku :)

inac zdravie.sk sa na mna vsade pozera :D
i48.tinypic.com

ojka

zdravíčko, zdravíčko všetkým hlavne prajem v tomto novom roku, zdravíííííčko (-: a a a a a nech neodbočujem od témy, tak aj kopec skladných snov a naspaných hodín (:
lost, reklamačka? poštových služieb? čo vyparatili tentokrat? čo sa ti nepačilo? (;