Prečo ešte nespíte?

ojka

hmm, a toto mi vysvetli prosím ako blondíne, na rovinu... čo majú tvoje parapety spoločné s brokolicou? nebodaj ju máš v kvetináčikoch nasadenú ((-:

ojka

lost, ty si cvok :DDDD dúfam, že kvôli tým mandarinkam nepobežíš zasa do rakúska....
joj, ale ked spomínaš tú brokolicu a aj tu na zdraví ju stále vidím, tak dostávam na ňu stále väčšiu a väčšiu chuť (-:O
inak, platí toto fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net i o tebe? :D d-:

lost

ale som smutny :(((((((((((((

fnuk...

nemali ani brokolicu, ani karfiol...

skoda

ale co uz som mohol cakat v sobotu vecer :D

skusim stastie v pondelok rano :)

i ked na druhu stranu, ak chcem brokolicu, mozem si ju ist nazbierat z parapiet :D

lost

auuuuuuuuuuuuu sakra, som stupil do "kanala" dnes :D asi si namiesam beton a upcham im to tam, alebo na niekoho podam trestne oznamenie :D

lost

ktorym smerom? :)

ak to je otazka na ten trh, tak preto, lebo tu neviem najst morske riasy ktore hladam :P :) a mozno si to budem musiet objednat z japonska postou :D ale este som nerobil poriadny research, mam doma nejake, ale chcelo by to dalsie :) nemal som pomarance, tak som musel ist nakupit do rakuska :D a isteze, aby som nesiel 200km pre 1 pomaranc (do studeneho salatu s tymi riasami), tak som zobral aj samrole :D vidim to na perfektny sobotny vecer :)

krasny obrazok :D absolutna pravda!!! :D:D:D

lost

niekto kto je ekonomicky schopny mi odpovedat na otazku, preco je trh na Slovensku tak brutalne obmedzene mizerny? :D