Prečo ešte nespíte?

milli11

lost,

problem.

Zda sa, ze mi rusia moju oblubenu spravodajsko-konspiracnu stranku. Nedaju sa tam vlozit nove clanky, nepribudaju, niektore temy nevidno, je tam len biela plocha. Admin mlci. :((( Ale mozno je na dovolenke.

Dufam, ze je to len nejaka chyba, ktoru opravia, lebo z tamade mam plno informacii. Ale uz skoro tyzden sa tam nic nedeje, nove informacie nepribudaju, komunikujeme len v uz existujucich forach.

Ty si programator? Vyznas sa vo webovych strankach? Da sa spravit nejaka alternativna stranka k tejto? Vedel by si? Len neviem, kto by ti zaplatil za tu pracu. :(((

iskierka

no fb má dnes asi svoj deň... teraz mi dvakrát za sebou napísalo, boli ste odhlásaný z tohoto účtu... to čo znamená, sa hádam nikto neprihlásil miesto mňa..kašlem na to. ojka zajtra to skúsim preposlať ak to nejde..teraz si idem ešte trochu čítať...tak sa majte, paa a dobru noc
lost a ty si teraz v práci?

iskierka

možno mám ja problém so svojím, lebo teraz som ti tam chcela odpísať a nič, neodoslalo...čiže..možno aj mne zle odosiela správy....a tedaaaaaa...by sa tym mohlo veľa veci vysvetliť...chápeš čo myslím :)

ojka

inko, jaaaj, vlastne hej, až teraz vidím tie súvislosti... ach, ja som jak vygumovaná, čim to je? :D
a už mi inak tie správy idú otvoriť (:

iskierka

žabiatko:) veď ona má nick ryšavá žabka, preto
a lost tuším neodpovedal, eeeej :) neboj, ona sa tu ešte objavi, zariadime, vybavíme :)