Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

Maoam

jasne, v AT to maju, v Bille urcite a v Spari tiez mozno,ale v Bille to maju na 100%

tu je obrazok:
www.gustini.de

no pise sa to inak, prepac, neviem taliansky :D

lost

tie pikantne, tie su normalne v podobnom baleni? konzerva nejaka?

neviem ci to v AT budu mat, no pozriem sa..

tam maju dost take skor rakuske vyrobky (v inter/euro-spare) ale sem tam sa tam da najst asi aj nieco ine :)

nemas nahodou obrazok ako to vyzera? :)

Maoam

Lost, dnes mi sused vravel, ze ak padne euro a prachy na ucte, dobre by bolo si stihnut kupit byt do os. vlastnictva, hoci aj maly. Co si o tom myslis?

lost

Maoam

no ja som vela ponakupoval na slovensku, z tesca.. atd, lebo som to mal blizko :D

ale vsetky su take nechutne ze az.. daju sa jest, ale ta chut je neporovnatelna..

takze tie musim dojest a potom sa vrhnem na AT zasoby :)

ale uz ich mam fakt dost, uz to hranici s extremizmom :D

ale na druhu stranu, mam to kde skladovat, kym si platim najom :D a plus, expiruju vsetky najskor o 3 roky.. cize matemticky do zmysel dava :)

lost

skusim si nabuduce zobrat toho pikantneho :)

minule som skusil nieco ze mexiacana, indiana a taliano ci co :D

ale vzdy tam bolo nieco, co som nemusel :) a tuniak malicko :D tj 1/2 tuniaka a 1/2 prilohy

hm no to je fajn ale, 1/2 z tej prilohy nemam rad :D

inac napr taka ryza basmati v AT stoji od 2eur (najlacnejsi v pochybnej kvalite v LIDL) az po 5eur a viac (!) z himalaji (aspon ma pekny obal) :D

ale zobral som zopar babke, nech ich skusi :) a nech mi to ohodnoti :) lebo ja neviem, mne hcutia vsetky rovnako :D

ale tie slovenske BASK ci SOS, no fuj, to fakt nemusim, to je ako nejake smesky pre prasata :)

lost

dost :)

takze sa pre toho 1,39e mmusim vratit zajtra :D

tak mam doma tak cca 50 konzerv (krat 140gramov) ale nejak sa mi to zda byt malicko :D

Maoam

Slnecnica: myslim, ze budes mat pravdu :-/////// to aby som zacala robit zasoby

Lost: myslis normalny tuniak iba nalozeny v oleji? lebo ja si kupujem hlavne pikantneho tuniaka (Aglio Pepperonico) a ten stoji 3,50e ci viac? uz neviem presne

pozriem ti normalneho tuniaka, moment

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.