Prečo ešte nespíte?

slnecnica

lost, stále mi to vychádza tak, že máš veeeeeeeeľa voľného času:-)) Chcelo by to nejakého koníčka alebo frajerku! :-)
pekný deň všetkým

lost

iskierka

tak ale ked im necham cez 100eur rocne na poplatkoch, to som nezaujimavy? :)

to akoze nechcu aby som presunul svoje peniaze zo zuna k nim? :)

nie ze by sa jednalo o miliony :D an idesatinu z toho :D ale tak nejde im o zakaznika? :P

nj poplatky idu hore, inac otazka, venujes sa uverom/hypo ci inemu smeru v bankovnictve? :)

ale ze sudruh eF :D to je haluz :D odkial to mas? :P som videl v NC ze ma kocky na bruchu :D:D

iskierka

Istá žena v balóne stratila orientáciu. Spustí sa nižšie a zazrie dolu na zemi muža. Spustí sa ešte nižšie a zavolá naňho:
"Prepáčte, nemohli by ste mi prosím pomôcť? Sľúbila som priateľovi, že sa už pred hodinou stretneme - a teraz neviem, kde som."
Muž zdola odpovedá:
... "Nachádzate sa v balóne približne 10 m nad zemou. Konkrétne ste na 49. stupni, 28 minútach a 11 sekundách severnej šírky a 8. stupni, 28 minútach a 58 sekundách východnej dĺžky."
"Vy ste určite inžinier," vraví žena v balóne.
"To je pravda," odpovie muž, "odkiaľ to viete?"
"Nuž," povie žena v balóne, "všetko, čo ste mi povedali, je z technického hľadiska správne, ale nemám poňatie, čo si mám s Vašimi informáciami počať,
lebo v konečnom dôsledku ešte stále neviem, kde som.Pravdu povediac ste mi vôbec nepomohli. Nanajvýš ste môj let len predĺžili."
Muž nato odpovie:
"Vy ste očividne zamestnaná v manažmente."
"Áno," hovorí žena v balóne, "ale odkiaľ to viete?"
"Nuž," povie muž, "neviete, kde ste, ani kam smerujete. Vďaka veľkému množstvu teplého vzduchu ste sa dostali na terajšiu pozíciu.
Sľúbili ste niečo a nemáte ani páru, ako to dodržať a od ľudí pod Vami očakávate, že vyriešia Vaše problémy.
Faktom je, že sa nachádzate v rovnakej situácii ako pred naším stretnutím, ale zo záhadného dôvodu som na vine ja!"

iskierka

lost..takymi natahovackami sa zbytocne oberas o cas. nikto z banky nebude odpisovat na tvoj mail, skonci v kosi, ako si povedal, poslu ti max. uz vopred prednastaveny mail a hotofka :)
a ehm, nechcem provokovat, ale cakaj zvysovanie poplatkov kvoli bankovemu odvodu sudruha eF.

lost

Asi vsetko zrusim a spravim si ucet v banke na ktoru som casot nadaval :D ze ucet za 5 eur mesacne :) asi vies na ktoru myslim :P

lost

takto som sa uz rozlucil s volksbank, unicredit bank, csob bank..
kazda z nich ma opakovane stvala s poplatkami :)
problem je, ze neexistuje u nas 1 banka, ktora by mi vyhovovala :)
(na J&T este nemam :D )
ani ZUNO ani mBank nie su vyhrou, a dokonca ani kombinacia oboch...

lost

ono mne nejde ani tak o tie centy/eura mesacne, ved na kazdom rohu clovek strati nieco, ale napisal som im : "..., kedze s trochou snahy by som si vedel znizit naklady (a to je asi ciel kazdeho z nas, vsak?) na vedenie uctov..."

ked si vezmem, euro sem, euro tam, tak ani nemusim byt extra chudobny ani extra bohaty, alebo hocico medzi tym, aby som si uvedomil, ze ak dnes investujem 5 minut casu, tak mi to kazdy mesiac bude setrit x az xxx centov co sa nakopi a potom za x rokov mam na 1 plnohodnotnu dovolenku :)

LEN TAK PRE PRIKLAD, staci pouzit google a pri 1 horalke dokazem usetrit 5-15 centov :D a kedze jem 5 horaliek denne, tak je to velmi zaujimava uspora nakladov :))

(to na margo extremych rozdielo v cennach, kde som nedavno kupoval 200gramovy produkt za 6,70eur v obchode1 kdezto v obchode2 sa chvalili "mame naj ceny" a maju to tam za 9,90 :)

napr ten aupark ma brutalne ceny, cca +20% od TT, co sa tyka bio bezlaktozovych cokolad :)

to je 1 eur za 1 cokoladu :)

a zase AZ taky bojovnik proti krize nie som :))

lost

iskierka

15 centov za platbu kartou !!
2eur za vyber !!!

to je vub :)

mam ich od 18tich :P preto to nechcem menit a dat im este sancu :D

dokonca mi ponukli toto, citujem:

"Vdaka Flexizlave mozete mat vedeny ucet bez poplatku. Staci Vam, ked budete vyuzivat Flexiucet od 3. cenoveho pasma a suma Vasich priemernych dennych zostatkov na vkladoch a uveroch spotrebneho financovania je min. 20 000 eur. Priemerne denne zostatkysa pocitaju z realne cerpanych spotrebnych uverov, kreditnych kariet, povoleneho precerpania alebo na Vasich vkladoch na beznom prip. inom vkladovom ucte. V pripade splnenia tychto podmienok Vam bude odpusteny poplatok za vedenie Vasho uctu. "

odpisal som toto;
"Len tak napriklad, pisali ste ze ak mam vo Vasej banke 20 tisic Eur, tak mam ucet zadarmo. To je sice pekne, ale ak dam 20 tisic na 2% sporiaci ucet, tak mam cca 27 Eur mesacne a to je viac, ako keby som usetril na poplatkoch na ucte, alebo som nieco prehliadol? :-)"

no nemam pravdu? :P

ja som fakt asi idiot, alebo som ich ponuku nepochopil :D ale to maju takto v kazdej banke, proste ak to prepocutam hrubou matematikou, tak toto "majte u nas x-tisic eur a dame vam 2-3eura"

BTW zuno ma taku vec, ze ak mas u nich 6000EUR tak mas 1,80 Eurovy PLUS ucet zadarmo..

Tiez blbost.. lebo ak mam 6000 EUR na 2% sporeni, tak zarobim viac ako by som tam usetril :)

nechapem NA KOHO skusaju takuto lacnu vec, to fakt na to ludia naletia? alebo ak tam dam tych x-tisic, tak mi zazracne ponuknu nejaky skyty VIP klub, ci co ? :D