Prečo ešte nespíte?

lost

ale napr do matracu uz hrabal :)

normalne sa dal do tej svojej "ja idem hrabat polohy" a z nicoho nic zacne brutalne hrabat a ono je to extremne jemne a mam tam teraz zopar dier :)

ale tak to je jedno, staci matrac otocit a ma este 1 pokus :D

lost

no tak metaforicky myslene rozkusal :P ako s to vezme, to je vlastne jedno lebo vysledok je rovnaky, skoncila v kosi :D

len nechcem bastienovi kazit meno :P :D

ojka

lost :DDD tebe bastien rozkúsal perinu? :DDD to nemyslíš vážne ....
ufff, tak také vymoženosti, že klíma, tak také tu u nás nie je (;

lost

nj, pytam sa preto, lebo ja som na tuto vymozenost nemat perinu prisiel az potom, co mi ju pes zozral a predtym som to riesil asi tak, ze zapnuta klima a mne bola zima tak som sa prikryl..

ojka

ale čo si... krátke pyžamo, žiadna perina, žiadna deka... však by som zahynula ešte skôr ako by som zaspala (;

lost

a spis s dekou/prikrivkou ?

no naozaj sa neda spat ked je nad 30, niekedy ani nad 27 :)

a co je horsie, tam niet pomoci :D

vnetilator je prilis hlucny a to by asi chcelo nejaky chladiaci spacak :D

ojka

tu je to najhoršie večer/v noci nedá sa tu spať, fungovať,.... a ráno som zasa kvoli tomu horku skoro hore d-:

ojka

Ráno sa muž zobudí po strašnej opici. Hrozne ho bolí hlava, za pohár vody by dal poklad a zo včerajšieho večera si vôbec na nič nespomína. Zašmátra vedľa seba na posteli rukou a manželky nikde. Otvorí oči a na poduške lístok: "Za chvíľu prídem, miláčik, milujem ťa!" Vstane, ide do kuchyne a tam už pripravené raňajky, čerstvé pečivo, horúca káva, praženica, slaninka a opäť odkaz: "Dobre ráno, ľúbim ťa!" Nechápavo pokrúti hlavou, ale stále si nemôže spomenúť. Vbehne do obývačky a tam jeho syn. Tak sa pýta:
- Čo sa tu včera stalo?
- Ale, prišiel si domov napitý ako sviňa, ten monokel máš od stolíka, keď si prepadol cez prah dverí, potom si ovracal celú chodbu a nakoniec aj seba.
- No dobre, ale to nevysvetľuje čo sa tu stalo...
- Nakoniec sa mama rozhodla, že ťa vezme do kúpeľne, aby si sa umyl a ty si pri tom začal vykrikovať: "Pozor, ruky preč ženská, ja som šťastne ženatý!"