Prečo ešte nespíte?

ojka

www.youtube.com
doosť podarená reklama :DDD
system, a kedy bude to čoskoro Bc.? už vieš aj dátum? to vieš, aby som mola lepšie sústrediť na teba svoju myseľ (((-: určite sa budú riadne držať palce (:
Slnečnica, zatiaľ nie som študent, zatiaľ som uspešne na úrade práce :DD ak motyka zadarí, tak sa uvidí, možno aj ten "študent" naďalej zo mňa bude (:
Aaaaaa jo, perfektná búrka bola v noci, blýskavica-hrmavica, a v noci cca okolo pol druhej bola u nás už jasná obloha, že som kukala z balkona hviezdy ((:

slnecnica

Ojka, večný študent?:-)
Podobne Inko, ďakujem, ja som to však dotiahla len na ten nižší level ako tuto ostatok, ale ten mi zatiaľ stačí
Aj u vás boli také krásne blesky?

system

ojka: podavam spravy :D tak posledne dni resp tyzdna abo mesiace som makal, a ked mi budete drzat palce tak coskoro som Bc. :D
nove nemam nic :D aspon zatial o nicom neviem. ta tak :D

ojka

www.youtube.com
nebol to dnes bach naživo, ale to je také super, keď niekto dostane do daru hudobné nadanie (((-:
www.youtube.com
no však držte palce, držte, uvidíme, čo to spraví (((-: či nepoženiem tú školu nakoniec do záhuby, ak sa tam dostanem :D

iskierka

jo jo, ojke budeme držať palce..naša škola potrebuje takých svedomitých a šikovných ľudí, len smelo do toho :)
david a tvoj prístup je nesprávny :D pretože ak to ocení čo i len jeden človek, tak to za to stojí :)
slnečnica a ty si už tuším tiež otitulovaná, ani som ti nezablahoželala, takže dodatočne gratulujem :)

slnecnica

Lietame sem a tam:-)
Krásna búrka vonku práve končí a už len tichučko padá dážď, perfektne sa bude spať.

ojka

banda moja, kade lietate celý víkend? ((-:
system, chlape a tebe sa ako inak vodí? podaj správy, prosím ťa d-: