Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Tú poznám:-)
Neskutočne dobrú pizzu robievali v Trnave, na námestí, v takom podzemí vedľa reštiky Zelený dom. Obsluhovali taký prihriati chlapci:-) Že s kuracím masom a navrch dávali šalát s dresingom. Perfektná. A najhnusnejšiu čo som jedla, tak bola tiež z Trnavy, Flamengo sa volá ten podnik, medzi Trnavskou Univerzitou a Uni Sv. Cyrila a Metoda. Suchý langoš a centimetrovými plátkami šunky (dvomi) a maxi šampiónmi. Blee

lost

je na komenskeho 35, ci aka ulica to je.. velmi super pristupne z dialnice, no neda sa tam sediet.. a vola sa Pizza La Stella

je to prakticky lepsie ako pezinok - trnava myslim si (vzdialenost je irelevantna na dialniciach)

a otvorena je tusim do 23, v piatok/sobotu do 23:50

staci zavolat, povedat ze pridem za 50 minut a je to :) a odchadzam s pizzou :D lenze.. kde to zjest :D do TT je to daleko 3/4 hodinu pizza nevydrzi v cerstvom stave.. nemam na nu ten termo-obal..

tak dialnicne odpocivadlo :D:D:D

slnecnica

Veď som ti vravela, nedáš na rady starších a skúsenejších:-) Ta pizzerka má aj nočnú prevádzku či čo? Kde sa nachádza, PN celkom dobre poznám

lost

ale ano, na druhy den z chladnicky a znovu ohriata pizza chuti ako langoš :D :D :D
i ked neviem ci som niekedy langoš jedol

lost

Deria, nie, len som sa nudil :P
(mal som psa so sebou, vtedy za prve nemozem velmi rychlo ist, lebo on to nema rad a za druhe nemam ziadne faro, len bezne priemerne auto :P )

wow, tiez sa tesim na 3.6 :)

to bude den, ked som zanevrel na KFC a McDonald a ine fastfoody :)

Deria

caute, ajajaj, co by som teraz dala za taku piestansku pizzu! jedno, ako chuti ale naisto ma chut domova!! ale 3.6. uz padim po dalnici smerom SK, uz sa tesim a hlavne na bryndzu s rozkom. take rozky nie su nikde na svete, vsak teda bryndza tiez.:)

lost

hm, no skusim rano :D
nevedel som zjest 900gramov pizze, ain za asistencie Bastiena :D

no som namiesto Amsterdamu isiel do Piestan z Trnavy na pizzu, ktoru som do polovice zjedol na dialnicnom odpocivadle :P

to je uz kapanek divne, ale ine riesenie nebolo :D

Amsterdam hmm , tam maju tie tenke domceky a tie vodne kanale ak si pamatam spravne :))

No radsej neobeduj statnice, AM pocka :P

slnecnica

Lost, tam stačí jednoducho byť:-) Pre mňa je to max. ukľudnujúce miesto
Ideme? Obetujem štátnice a som zbalená do 5tich minút:-)
Pizza? Najlepšia je čerstvá, zohrievaná je ako langoš, blee