Prečo ešte nespíte?

Maoam

Slnecnica, ale mozno tu tak neleti pipkovske a vystredne oblecenie :D, ja kupujem velmi pohodlne, sportove veci alebo rifle a tak. No ale aj tam treba hladiet na kvalitu.

Maoam

Slnecnica, myslim, ze aj hej, teda urcite mladi ludia ano :-) a starsi, zavisi od toho, ake maju povolanie, priority, niektori zo starsej generacie su obleceni ovela lepsie, ako mladi :D. No ale myslim, ze tu nie je problem kupit veci, ktore su cenovo dostupne a zaroven dobre vyzeraju/kvalitne, tym padom su dostupne aj ludom s nizsim prijmom, studentom atd.

neviem, kde v DE si bola, vo väcsich mestach napriklad si potrpia viac :DD, to je asi tak ako vsade inde

no a elektronika, technika + auta, jasne, to VEDIE :DD to sa asi nikdy nezmeni

slnecnica

Maoam, mala som pocit, že v DE si až tak nepotrpia na oblečko, skôr na elektroniku a také somarinky, či časy sa menia?

Maoam

Lost: :DD kvoli mne este vyjdes na mizinu, vcera pizza, dnes oblecenie :D, vies co Lost, ale uprimne, ja som bola kedysi taka sprosta a kupovala v sezone (nie vo vypredajoch), alebo ako debil nakupovala som to, co sa mi pacilo, ale DE ma vycvicili v love na akcie a outlety :D, lebo tu je to narodny sport, Nemci strasne radi setria a strasne radi maju zlavy a vyhody a je to cisty adrenalin :DD

no a dnes som nadabila na OUTLET ale online! KONEC

:DD

ale je to jasne, DE fici momentalne na tom, podporovat kupyschopnost obyvatelstva, tak sa obchody vsemozne snazia, aby ludia kupovali = pre mna vyhoda, lebo som nakupila superacke nohavice za ceny, ze sa mi doteraz z toho toci gebula :DDD

Slnecnica: MAS RECHT! :D

lost

Maoam, hmm aka nahodicka, dnes som bol v BA kusok od rakuska a hovorim si ze hmm aj by som si isiel nakupit zopar kusov oblecenia..
no spomenul som si ze mam pri sebe prilis malo eur tak som kaslal na to :D

ale mozem sa vratit :P to len tak vramci kamaratskej spolupatricnosti :P

Maoam

pomoc, zastavte ma, lebo nejako vela nakupujem (oblecenie)

menim satnik kvoli strate hmotnosti a ked vidim vsetky tie veci, ktore zrazu mozem nosit, salieeeeeeeem

baby pomoc! :DDDDDDDDDDD

ojka

aaaaaaach, fackala by som (to berte ako nemý výkrik do tmy :D)
lost, tak v tom prípade ti nákupné centrá odporúčať nejdem (((-:
ale napr. toto by stálo za pozretie (: zilina-gallery.sk
cez tú stránku sa vlastne môžeš preklikať k hocičomu, čo by ťa v ZA zaujalo a môžeš si potom hodiť romantickú prechádzku s priateľkou po ZA ((-;