Prečo ešte nespíte?

lost

ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ten moj tip 50 000 do Vianoc nevysiel :P
Mozno do 2010 Vianoc ;)

ale 40000 prispevok bol okolo polnoci z paiteho na siesteho januara tohto roku :)

a ako si zuzic zijes? :)

ojka

Maoamka, ďakujem ((:
dobra vila, slnečnicka, prestanteeeeeeeeeeeee, nestresujte, lebo začnem i ja... lebo už teraz viem, že nestíham :D
do hrášku, tento týžden som chodila ešte do práce, tak po večeroch sa mi moc učiť nechcelo.... tak veľa toho ešte zrovna neviem /-:
dobrá vila, no tak 5 kg si pribrala, po štátniciach rýchlo zasa zhodíš, to si nik ani nevšimne (: keď máš chuť, tak si daj,...
mne sa zasa zdá, že všetky moje nohavice sa mi nejak čudne rozširujú :D ale pár dní pred štátnicami sa to určite zmení... možno....
sama neviem, či zjem všetko, čo nezje mna, alebo do mna nik nič nedostane :D
inak, jasné, hokeju fandíme, len zrovna nie som moc nadšená z toho, s kým budeme najbližšie hrať... som držala viac Švedom palce ////-:

dobra vila

slnecnica - :D, nie, nie, ty mas spravny pristup! Netreba sa strachovat, lebo sa to tym zhorsuje, ja mam opravak, ak by nieco v auguste a co? nie je to koniec sveta a nebudem prva ani posledna, takto treba zmyslat...(ale ked ja idem umriet od strachu. Fakt ma nastve, ak po tolko uceni to nedam..). Ale uz strasne potrebujem pobyt vonku...korcule, beh, prechadzka...casto ma aj hlava boli takto, navyse sa prestavam citit dobre, to bude asi z tej spusty cokolady, ale vy si skutocne neviete predstavit, co ja pojem...akoze co den, to sladkosti...hmmm...

A samozrejme, cez vikend musim postihat veci tak, ze hokej si nenecham ujst ani ja :D

dobra vila

Ojka, boze, som v neskutocnom strese, ani sa ma na to nepytaj, lebo ak sa este raz niekto spyta, ako ide ucenie, asi sa vrhnem do Dunaja este pred statnicami :D.
Ojka, drtim, nemozem si dovolit vyletiet, aj ked u nas je to fakt drsne, neviem ako u vas! Navyse aj pre vlastny pocit, zo mna si tam kravu vypatlanu robit nebudu :D. Ale neskutocne sa bojim...klasika, nieco sedi viac, nieco menej a je par tez, co som sa musela naucit, doslova nabiflit, lebo ani neviem, co to ma byt! A nikdy som sa s tym nestretla a ani neviem, co hovorim, neskutocne...ja sa bojim, cukne mi, nenapadne ma, a letim...a sa bojim aj toho, ze zacnu vrtat a kto ma navrch vtedy? no ja isto nie...pribrala som 5 kil...nice, nie?!! Tak si predstav, v akom nervovom rozpolozeni som...akonahle to prejde, zacinam spat sportom a zdravou stravou, lebo takto iba sedim den co den ako pampuch a jem same sladkosti!! Dufam, ze aspon tebe to ide od ruky a nestresujes...nestresuj, jasne?!!

slnecnica

Mne sa to už blíži ojka, ale priznám sa, že poriadne som to ešte nevidela. Je mesiac, kedy po zime začínam byť vyťažená v práci, čo potrvá minimálne do septembra, plus mimo toho mám aj súkromné ,,brigády,, :-) a keďže víkend bude hokejový, zase sa do toho nepozriem. Vačšinou to čítam po nociach, ale keď sa k tomu vraciam, čítam niektoré veci prvý krát:-)) Ale nebudem sa stresovať, opravný je v septembri:-) Horší pocit som mala na prvých štátniciach, keď mi išlo prakticky aj o prácu, pričom tieto štátnice som si vymyslela sama:-)

ojka

zdravíčko
kuriatka moje, prepáčte že vás tu takto zanedbávam, krásny deň vám prajem ((:
slnečnica, ale neblázni, ja sa ešte poriadne učiť nezačala.... zo 2 otázky som si síce už prešla, ale cez deň ešte šmirgľujem zadok v práci a večer sa mi moc toho učiť nechce (-:O
no a okrem toho, jak sa ma človek sústrediť na učenie, ked treba pozerať hokej? :DD
či vy nie ste takí fandovia jak ja?
mna tie vtípky na adresu kanaďanov teraz nenormálne bavia :D

Počasie v Kanade: Oblačno, miestami televízory :D :D :D

Prečo sme dnes hrali už o 12:00? Lebo Kanade letí o 15:00 lietadlo domov, tak ho nechceli zmeškať! :)

a podobne :D