Prečo ešte nespíte?

ojka.

slnečnica, myslíš, že by som ich mala pohrať pred europsky súd? :D neviem, neviem, či by som uspela, ale neiktoré veci, čo som tam zazrela, tak ani neviem, že sme brali, milé :D
ale tak momentálne nad tým ešte nestresujem, ešte som neporobila skúšky :D
ty máš inak také čierne myšlienky, že by si nešla ďalej študovať? či? (-:O

slnecnica

Oh, ojka, 89 téz? Nemohla by si ich udať za týranie? :-)Ty už máš tento rok finito so školou, však? Ja sa neviem rozhodnúť, už som druhý krát v situácii, že som sa dostala k bc a mám pocit, že ďalej to nemá význam

ojka.

Maoam, tak ako? dúfam, že už lepšie, aspoň kulilililinček (-:O
system, vitaj chlape po dlhej dobe, a tebe to ako v škole frčí? nože sa nám pochváľ i ty, my sa tu tak navzájom utešujeme :D
lost, a vieš, že ani neviem, či majú niečo nové? nejak ide svet pomimo mňa a také veci nevnímam tieto dni (: ale myslím, že nového nič nemajú, to by mi hádam neušlo (-:O
ale to ,že sa už napchávaš jedlom, to je už dobrá znamenie, čo sa týka tvojej zdravotnej stránky, nie? (((-: tak to sa teším, len si ešte daj, len si daj (:

ojka.

dobrá víla, no ja to vidím tak, že tú diplomku budem aj tak zväzovať až na poslednú chvíľu - klasika tohto roka :D
a ako sa bude situácia vyvíjať po škole, tak to sa ja nechám milo prekvapiť...lebo šéfka sa cez leto vydáva a pravdepodobne sa sťahuje do UK, tak uvidíme (:
inak, dnes večer nám zverejnili oficiálne štátnicové otázky (tézy) a je ich "LEN" 89, skoro som spadla na zadok :D A každá z nich je cca minimálne cez 3 riadky,.... to aký dobrý for :D no, však ja sa dosmejem, ešte len bude veselo, ... mám taký pocit, že keby som sa začala už včera učiť, tak by bolo už neskoro :D

ojka.

zdravíčko (:
och, ja som vám v noci,"no v noci" okolo pol štvrtej písala sem z mobilu takú krásnu a dlhú správu, a neodoslalo mi ju, vraj vypadla sieť, jaký zákon schválnosti :D

system

sorry som refreshol stranku a pridalo to tu znova, na techniku no vyfasoval som blbe zadanie, nic sa neda robit, musim sa s tym popasovat este stale na nom pracujem :D

system

lost: diky za snahu :D ceni sa
wreck: noo pravdu povediac, zacali ma celkom bavit. Skutocna pravda je taka ze mam robit zadanie do skoly (ktore musim zajtra doovzdat) mam 2 strany tak asi potiahnem nocnu. Nazov mojho zadania je: modelovanie a riadenie lietadla ako kybernetickeho systemu :D fajne ne ? :D
ale diky moc :) fakt som to nevedel nikde zohnat a to som hladal asi pol hodiny. :*