Prečo ešte nespíte?

lost

Inkognito

no ja by som nebol ticho, ale tuto jednu specialnu temu som nechcel zaspamovat politikou :D

1 take miesto pokoja :)

to mas ako kostol :P treba tam byt TICHO :D a vonku ludia mozu kecat kolko chcu :)

Inkognito

mna skor desi ta vekova sirka volicov vitaza, 1 134 280 :P ale to je jedno :)

ojka.

inko, ja to nemám celé na háku, to sa neboj, ja len tvrdím, že plakať teraz nad rozliatým mliekom je neskoro,... ale súhlasím, naštve to, keď niečo nevychádza podľa vlastných predstáv,...
mňa len fascinuje, že kvoli politickému názoru by sa dokázali niektorí ľudia ,obrazne, i dozabíjať ((-: hej, a i na mojom FB, to sú strašne náružliví ľudia očividne :D a momentálne nespokojní...
tak peknú nedeľu ti prajem
lost, to ale vieš, ked sa už všetci zídu v tej krčme, tam sa aj tak zasa dosť ľudí skamaráti, alkohol zbližuje :D

[zruseny1]

ojka a na tvojom FB sú nejaké búrlivé diskusie a nadávky ohladom toho? :)) lebo u mňa iba dvaja ľudia z mojich kontaktov dali na toto všetko nejakú reakciu a aj to v rámci slušnosti, takže asi máš známych nejakých nervákov :D s kým sa to ty kamarátiš, čo? :D

tak peknú nedeľu vám želám, dobrú chuť k obedu a úspešný týždeň :)) sziaaa

[zruseny1]

bože no vy dvaja si môžete podať ruky...toto milujem "Veď aj tak my nič nezmôžeme" fasa, tak rozmýšlajme všetci a potom sa čudujme, že tu budeme mať hranoláka ešte dve storočia :D
aj nás sa to týka, krucinál
len to som chcela :DD a už aj zdrhám, takže klídek :D

lost

Inkognito

podla mojej paranoje, ich ciel je aby sa clovek ventiloval na nete a nie na namesti ;)

presne to iste, co uz niekolkokrat pozname z historie (napr koloseum)

resp, ked nie net, tak krcma :D

kde su casy, ked som mal 7-8 rokov a volby ma absolutne vobec netrapili :D

[zruseny1]

ojka ale strkať pred tým hlavu do piesku nie je výhra... podľa mňa je dobré, že ľudia sa ventilujú a hovoria o tom.. no jasné, vždy sa nájde niekto, kto to nezvláda, ale myslím, že TU nejaké veľké emócie nehrozia, tak sa neboj :D