Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

aha uff dobre, ja som s uz zlakol, ze som sa preriekol ze moja oblubena farba je svetlo ruzova :D ale nastastie nie :P

no tak cierna je dobra, lebo - neni na tom vidiet spina :D ale tak niekedy je to pravy opak, hlavne PRACH

lost

ako pred silvestrom :D to som tu tiez odpocitaval :P mam posledny prispevok v 2011 a prvy v 2012 :D haha ! to nema len tak niekto :D

inko*

neviem ci si to tu pisal, teraz by som mala povedat ze nie, ze to viem vdaka telepatii :DD ale nie, spominal si to raz :)
a co tu riesite s tpch?

lost

ojka, no ja nastastie si nepamatam, co som minule kupoval na ebay :P

drobnosti len :)

no lenze tie drobnosti su na kope velka kopa haraburd :D

lost

nemyslel som oblecenie :D

ale no j, asi si hodim mincou ale pockaj, odkial vies, ze ja nosim cierne ?? to som tu pisal? :D

*inko

lost neviem ktora je krajsia, ale kedze ty nosis vsetko cierne tak asi by som povedala ze pre teba je krajsia cierna

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.