Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka a na tu dalsiu ale pojdem, ci uz bude kmetoband alebo nie, jasnacka? :)
a to uz viac fakult nemame? :D jaj vlastne, noo tak budu mat vsetky fakulty spolu, no nic, tak sa majte banda a pekny vecer :)

ojka

inko, no jo, to sú jazykári, manažéri a medzinárodné, takže ešte nás to ešte len čaká, ale ak tak budú fakt takí hudobní interpréti ako som počula, tak tam ma už fakt nik nedostane :D
uau, to fakt? za 30? tak to sú už riadne pálky, že to vôbec aj niekto kúpi potom , muhahahaaa... riadne na tom zarobia...nuž, ekonomický duch (:
hm, a vy myslíte, že OF a NHF budú mať spolu? a našu fakultu ste kde nechali? pche, súkromníci :D
podľa mňa bude už len jedna pre tie ostatné fakulty (:

*inko

david, skor myslim ze nasa nhf bude mat s tvojou fakultou, aspon teda tak to byva vo zvyku
ojka ja som si myslela ze ta dnesna lamka je tvojej fakulty, az teraz pozeram ze to su manazeri a medzinarodne vztahy:) ty brdo, ludia co nerobia este teraz kvoli listkom:D podaktori predavaju za 30,- e :D

david23

ďakujem ojka, snáď sa podarí. dátum neviem, nejak ma tie informácie obchádzajú, musím sa pozrieť na nástenku:-))) ale možno máme spolu:-)))

ojka

david, hej, i ja dieťa snehu ((: ooohoooo, tak to ti budem silno držať palce v ten piatok, už sa to musí podariť (: hmmm, o dva týždne máte? a koho budete mať? nemáte nahodou spojené s nami? (: no však ktovie, ale tak dúfam, že už dôvod na oslavu budeš mať ((:
tak skorú bru noc ti prajem a hlavne, nech sa dobre učí (:

david23

J111 ale nemci, čo sa chcú učiť po slovensky to majú ešte náročnejšie:-D

tak príjemnú zábavu:-)))
ojka Rytmus? a práve v dobe, kedy sa majú zdražiť vajíčka, neviem, čo tam budem po ňom hádzať:-)))

*inko

a dufam ze uz sa oblieka :D jaj inak skoro som sa v maili s nou preriekla ohladne "ojky" ona asi nevie o ojke ze? vies nahodou aby mi neuslo nejake slovo pred nou :DD
inak nikam sa mi nechce :D

*inko

ojka ano, na nasej lamavici vraj kmetoband, uh :D
tak na tu asi nepojdem :D
david hej, ale ojka spravne poznamenala, ze ziadne rošošó sa robiť nebude :)
tak a toho snehuliaka mozno este tento rok stihnete..podla mna sa este dockame snehu
ojka inak ta tvoja spolubyvajuca mi je strasne povedoma..nie je to nejaka celebrita? :D volakde som ju uz videla, v telke nebola? :P

J111

Kazdy Slovak ma problem s nemeckymi clenmi, je to normalne, lebo niektore sa lisia az velmo velmi. Podla mna ani naucit sa to nejako neda na sto percent.