Prečo ešte nespíte?

ojka

J111!!! chlape neblázni.... nedávaj si toho toľko veľa naraz..... radšej choď znova za lekárkou, ale zvýšením množstva podaných liekov to určite nerieš....
o koľkej inak ráno zvykneš vstávať? (:

J111

No, ja som hrozne zvedavy, kedy dneska zaspim. Vcera o polnoci a tom som vzal asi sest liekov, pomaly ako pokus o samovrazdu. Z toho zamorenia som sa dostal az teraz. Ja uz fakt neviem, asi mi bude musiet napisat silnejsie lieky.

ojka

lost, nie /-: to sa už nedá vymeniť, lebo však to už čochvíľa finišujeme... a to je to, že neviem, čo si mám pod pojmom dlhodobá PN predstaviť....

lost

ach :/

tak to ti teda nezavidim...

a nemozes ju vymenit? resp. zistit ako dlho bude PN, alebo zatial konzultovat s inym clovekom..

tak aspon ze ti dala kamoska vediet ... :)

ojka

a keby mi to tá kamarátka nedala teraz vedieť, tak tam v škole v ten štvrtok zasa zbytočne do noci sedím a čakám na ňu.... (a vyučujúci majú pri tom povinnosť vyvesiť do oznamov, že sú PN, a konzultačky nebudú, pre ňu to očividne asi neplatí....)

ojka

lost, inko, nie o šéfku nejde... práve mi jedna kamaratka písala (ona je tiež vyučujúca na škole), že moja vedúca diplomky sa hodila na dlhodobú PN, chápete? !!!! ja sa na to môžem vykašľať.... ako jej to teraz odovzdám? a maily tá buchta nečítava.... jooooooj, je to na figu.... že sa ja vôbec po nociach snažím byť aj kreatívna... zasa to bude všetko na poslednú chvíľu pri nej,... neznášam takéto situácie....
inko, za málo, rada som sprostredkovala príjemný obchod (((-: tak pekný zvyšok večera prajem (: