Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

ja mam na fb uvedeny moj uzasny mail? :DDD och boze teraz sa perd tebou hanbim :D
jasne mozes jej dat mail, to mi nenapadlo :D

ojka

och, inko :DDD nie, žiadne nútenie, ona chodí a vytešuje sa teraz po celej izbe, že bude mať VIP-ka :D neboj, žiadne znásilňovanie (;
oneeeeee, alebo však ak ti nejde FB, tak jej môžem dať tvoj mail, čo máš na ňom uvedený, a si to tam vydiskutujete, či? (:

*inko

neboj sa budem pozerat na mobil kazdych 5 minut a vibracie budem citit tiez
na ake povolenie cakas? :D ved sama som to navrhla, len este nech nepanikari, zatim mi facebook nenastartoval :D

ojka

inko, nooo, tak jej poviem, nech si ťa pridá do priateľov, a sa dohodnete, dobre? možem? (čakám na povolenie, potom jej to poviem :D) a si môže rovno i tel. čisla vymeniť (:
joj, ona sa strašne z tých lístkov vytešuje :D takú radosť si spravila...
len sa bojí, že ju nebudeš počuť, ak budeš vo vnutri, vieš? (: nooo, ona že bud ich niekomu vonku predá, alebo že priateľovi kamarati že by snáď išli (:

*inko

slnecnica, priznam sa, myslela som, ze mas menej, ale no taaak, to uz si velka holkaa :) to zvladnes a ked nemusis neodchadzaj :) ides do zahranicia za pracou, alebo skola? ci? a musis vobec?

*inko

ojka ale zase aby si si nemyslela ze ju znasilnujem :D ja si tie listky v pohode viem predat aj inym ludom, adeptov by bolo dost, tak aby to neposobilo tak, ze ona ich musi vziat, to nie :D len si spominala ze strasne chcela VIPka

slnecnica

Ja viem, že to prekonám, len to mňa tak moc dolahlo, že som to potrebovala dostať zo seba von
Budem mať 25

*inko

slnecnica ale no tak :) usmej sa, hlavu hore, nepoznam tvoju situaciu a neviem co ta doviedlo k takemu rozhodnutiu, ale ked to musis prekonat tak snad sa ti to postasti...najlepsi v kruhu nejakych ozaj dobrych kamosov
a kolko mas rokov?

*inko

ojka ved uplne jednoducho, dam jej svoj telefon, ked budu pred budovou ja vybehnem von dam jej listky :)
len este cakam kym mi naskoci ten facebook, a rovno jej daj kontakt na mna, nech si ma prida a uz sa dohodneme :D
a ona co urobi so svojimi listkami?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.