Prečo ešte nespíte?

*inko

dlhodobo PN? noo ze miesto sefky budes makat ty ojka :D
ach, no tak pre dnesok sa s vami lucim :) pa a pekny vecer :) a diky ojka :)

ojka

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaaa
aaaaaa
aaa
aa
a

DO HRACHU,DO KÝBLA, do PSEJ BÚDY,... to je SEN... je to len sen, je to len sen, ráno sa zobudím a všetko bude v pohode...
mám na vás otázku, čo si predstavujete pod pojmom "DLHODOBO PN"?

ojka

inko, ty babizňa :D už ti napísala na ten gmail,tak si to kukni (: ale tak jej poviem, nech si ťa aj pridá, nech viete, jak vypadáte ((:

*inko

ako chces :D nech si ma prida radsej, aspon budem mat predstavu, koho mam cakat, predsa len uz budem vediet ako vyzera
a totok, ze jej dam zlavu, takze mrska je ona :D pretoze dostane VIPka lacnejsie nez klasicke obycajne :D
ked som kupila za 12 jeden tak ak jej dam jeden za 9-10 tak by mohla byt spokojna ci dam jej ho za menej este?

ojka

inko, ty mrška ekonomická :D
hej, hej, vytešuje sa veľmi z nich (:
a mám jej povedať, nech si ťa teda aj na FB pridá, či stačí ten gmail, čo som jej dala? (:
och, tak to keby som sa tam stretla ja s tebou, tak to by sme inak roztočili teda :DDD
ale nie, vy sa tam určite lepšie zabavíte, ja na darinke až tak nefrčím, a v štvrtok musím aj tak ráno do práce, a ešte dolaďujem tú diplomku... už doťukám len záver a zoznam použitej literatúry a finito ((-: v štvrtok poobede jej to zanesiem a v noci budem konečne už doma ((:

*inko

ojka ale nech mi uz napise, povedz jej ze som napjataaaa :D
rychlo rychlo lebo o chvilu vypinam pc, tak nech pohne kostrou :D

ojka

slnečnica , hlavu hore, začiatky bývajú vždy ťažké i také emociálnejšie, ale tak bude to veľká krok vpred, a stále sa budete môcť rozprávať, stretávať, bude to fajn, uvidíš (: