Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, oukej, tak ona práve už predala tie lístky dalšej spolubývajucej :DDDD tak som jej dala teda ten tvoj mail, a zachvíľku ti napíše, dobre? sa dohodnete ((-: len tiež jej padol trochu net, tak hádam sa dnes ešte skontaktujete (((-:
náááhodou, však ten tvoj mail je supiš-pupiš, geniálny... taky ČAROVNÝ :DD

*inko

dobre ale ty si to napisala najprv tak, akoby si musela prerusit kontakty s rodiou. vyznelo to, ako keby ste si nerozumeli, nevychadzali, rozchadzali sa v nazoroch atd...
a teraz budete byvat daleko od seba? nesmut, zacnes novu etapu, uvidis co ti prinesie, urcite to bude fajn, :))

slnecnica

U mňa je to komplikované tým, že som naviazaná na mojich blízkych. Mladší nevlastný brat žije v zahraničí, ja bývam so staršou sestrou a jej rodinou. Vychádzame si skvele, ale nemôžem byť s ňou (nimi) večne. Súkromie je súkromie. Rodičov už nemám
Ona by si chcela postaviť dom a tento náš ja sama neutiahnem, takže celkom logicky ho predáme a každá sa osamostatníme

*inko

ja mam na fb uvedeny moj uzasny mail? :DDD och boze teraz sa perd tebou hanbim :D
jasne mozes jej dat mail, to mi nenapadlo :D

ojka

och, inko :DDD nie, žiadne nútenie, ona chodí a vytešuje sa teraz po celej izbe, že bude mať VIP-ka :D neboj, žiadne znásilňovanie (;
oneeeeee, alebo však ak ti nejde FB, tak jej môžem dať tvoj mail, čo máš na ňom uvedený, a si to tam vydiskutujete, či? (:

*inko

neboj sa budem pozerat na mobil kazdych 5 minut a vibracie budem citit tiez
na ake povolenie cakas? :D ved sama som to navrhla, len este nech nepanikari, zatim mi facebook nenastartoval :D