Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ako sa odpútať od domova? Od miest, kde ste vyrastali, kde všetko poznáte, kde máte priateľov, od domu, kde žijete? Veľmi mi v živote na takýchto veciach záleží, som na ne citovo naviazaná a ...

ojka

slnečnica, čo sa deje? s čím potrebuješ helfnuť?
inko, nóoooo, to už toľkí tvrdili, že sa vedia kontrolovať, a dopadlo to veru všeliak d-:

ojka

no to je tým, že radšej by už tie lístky mala,lebo ktovie, že kedy tam dojde a tak... hmmm, je to komplikejdííííd, lebo že ide aj s frajerom, tak to bude nevyspytateľný večer :D ... lebo hľadať sa v tom dave a tak, že to nebude dobre... taaaaaak ja teraz neviem, jak to poriešime... lebo tak hnať ťa do školy len kvoli lístkom...tiež to je na figu ((:
och, ale ty to ideš takto fláknuť tú školu, tsss.... pche... :DDD

lost

inko

www.cas.sk

aky bol moj tip? :P

7 ci 10 %? :D

haha, pre nich sme na DNE kazdy pol rok :D :D

chudaci co to drzali, lebo to chcel ipredat, tak im treba !! :D:D:D tak im treba haha, stratit 10-20tisic eur, to musi byt super pocit :D

*inko

cauko ojka, no vidis, takto to dopadlo, zhodli sme sa ale na tom, ze za vsetko moze internet, ona nepochopila mna a ja ju... pocas osobnej konverzacie by sa to nestalo :)
zajtra si robim volno takze nejdem do skoly, mam same okna a stredy nezvladam uz beztak, takze pred lamavicou si radsej doma oddychnem
pocuj ale ved zajtra ked pridu pred staru trznicu jej ich na mieste predam, by sme sa uz dohodli nejak

ojka

inko, aj ty si plánuješ kamaratku opicu doniesť so sebou ?:D
by ma inak zaujímalo, koľko lístkov dokopy predali (: