Prečo ešte nespíte?

ojka

no vidíš, tak budeš kreatívna aj bez školy ((: keď má človek nadanie a chuť na to, tak čo by nie....
eeeeeehm , no neviem, či vám prezradím, čo ma láka, všetci budú zasa frflať a smiať sa :D
(-:O

[zruseny1]

dalsiu skolu? no isto, nie, to by nebol rozumny napad... ked budem sikovna, tak budem robit nieco kreativne aj bez skoly na to urcenej :)
a teba co konkretne laka?

lost

ojka, ano ano ano .. extremne nemozne vsetk ocitat :)

ak ov piatok vecer sa to da, ked tu nikto nie je :D

ale tak niekedy tak rychlo idu prispevky, ze za 1 kratke vencenie psa alebo kratsi obed sem pribudne 5 stran :D

nemozne potom citat :D

mozno je to uz pociatocna zavislost? :D

ojka

inko, rada si pozriem dobrý film (: preto si ich i spisujem, aby som na ne nezabudla neskôr :D
oneee, no kreativne, tak sa popri budúcom zamestnaní hoď ešte na jednu školu, alebo nejaké kurzy... lebo pravdu povediac, mne také čudné myšlienky už dlho behajú hlavou, a posledného pol roka dosť intenzívne (-:O

[zruseny1]

no, tak to by si mala..niektore vedia skvele nakopnut
niektore zmenia pohlad na vela veci
ze som ja nesla studovat nieco kreativne...ovela radsej by som bola kostymerka ako hento co budem (kvoli lostovi radsej nenapisem :D viem ze ich nema rad :D )

ojka

inko, tak ja moc filmy nesťahujem (tak nemám prehľad), lebo ich nestíham ani sledovať (-:O v tomto sa musím pokarhať,že asi malo oddychujem :DDDD alebo skôôôôôôôr radšej robím niečo iné, ako kukám tv a filmy, netuším (:

[zruseny1]

ejha ale akeze matematicke okienko :)
lost to sa asi neda zistit kolko prispevkov je tu dokopy :D mozes sa spytat macci a postarat sa jej o robotu na pol dna :D
ojka, no teraz je to uz so stahovanim filmov komplikovane trochen, uz aj my filmovi fanusici to badame pomalicky :D

ojka

lost, tak ja mám o nejakých cca 7 000 menej ako ty :D ty si riadny frajer :D
lost, ja sa ani nesnažím všetko čítať... rada si prečítam príspevky v tejto téme a potom sem tam kuknem ešte to tém, kde som kedysi predtým prispela, ale nie vždy, však to sa nedá aj v škole sedieť, i v práci a ešte aj tu to nejak brázdiť... ja si zakotvím poväčšine tu a tu vás i obšťastňujem :D
J111, prídi si sem hocikedy popísať, tu na teba nik útočiť nebude, toto je také mierumilovné prostredie (; a bru noc ti prajem (: