Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

J111 , brekekeee, tak treba aj kávu vysadiť, skúšal si? (:
inko, nooo, ja mám školu utorok až v štvrtok a z toho mám len jedno povinné cviko v stredu, ale na prednášky tiež chodím, lebo sú to čisto nové predmety prvý rok teraz a nie sú k tomu žiadne učebnice (: takže v BA sa zdržiavam pondelky a piatky výlučne kvoli práci (:

[zruseny1]

ojka mlady, kolko moze mat netusim, cerstvy píejdždí :P
inaaaaaak nepoznas ho? on je z tvojich zilinskych koncin :))

ojka

inko, to koľko rokov potom má? :D och, kiežby aj u nás po katedre behali nejaký taký "schopní" :D radosť potom chodiť do školy... d-:

[zruseny1]

aj cestujes vo stvrtky? a nekoncis v stredu?
ci to zase pletiem
u mna to najskor vyzeralo na trojdnovy rozvrh, nuz ale bol by v tom cert aby to cele vypalilo tak hladko :D takze sa musim uspokojit aj s jednym volnym dnom

ojka

inko :D dobre, dobre, pamatam, bolo tooooo, bolo toooooo predvečerom :D
noooo, nabudúce musíš podľa mňa dlhšie , aspoň 3 :D alebooooo, potom si už na kráse dosiahla maximum a viac sa nedá.....
ja by som pooobede nemohla spať, mne by to svedomie nedovolilo (-:O
izeeeeeeeeeeeee, sa vám musím pochváliť, už zo mňa nie je posledný jednorožec, hrča z hlavy zmizla :DD i ked je to ešte trošku citlivé, ale hrča už nie je ((:

[zruseny1]

ojka neviem naisto ci je velky fanusik posilky, ale vyzera tak, ze ano :D

vyzera dobre, nebudem klamat, fuj ale ked chodil obtiahnuty, tak to bol des!
ale nebudes nic prerabat, uvidis :) mozno nejake detaily

J1 no musim hodit na pravidelne sono prs...

ojka

J111, a nestalo sa niečo výrazne v tvojom živote, keď ťa ten spánok prestal poslúchať? (; väčšinou to tak zvykne...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.