Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

:DD mas ho rada? ja som zvazovala ci si to pustim, lebo hanksa praveze moc nemusim :D
ale pustila som si to nakoniec tiez..vdaka tebe :) inak som nemala sajnu co je v TV :)

aa neprezradim, lebo si to takmer vobec nepamatam, viem iba kto tam bol hlavný fičúz a to je cele co mi utkvelo v pamati..boool tooooo P....
:D
uvidime sa cez reklamu :D

ojka

inko, mám rada toho herca, tak ma to ťahalo pozrieť si (: ale kľudne koniec prezraď, ak ti to urobí radosť :DDD ja zvyknem závery filmov vždy aj tak zabudnúť takmer.... a krásne je na tom to, že môžem tie filmy pozerať znova a znova a vždy sa budem tváriť prekvapene :D

[zruseny1]

nevidela si to ojka? cize keby som teraz povedala ako to skonci, tak ta nahnevam co? :DD
ja som na tom bola v kine, celkom sa mi to pacilo, bola som spokojna :D iba koniec by som uplne zmenila :D

lost

jasne bol som :) ale nie na hodinu :D

ak fuka, tak je to narocne :) sice ak by som zobral lyziarsku kulku, dalo by sa to aj v -50 :D

inac mne sa zacina pacit zima z 1 dovodu - nikto nie je vonku :) viac miesta, cistejsi vzduch atd :D

ojka.

fajn, dnes už von nepôjdem, jak tam duní a fučí, to mám pocit, ako keby bolo vonku -20 :D
už budem len doma v teplúúúúčku... ale na druhej strane, taaaaaaaky pekny mesiac je vonku, a taaaaaaaaaake pekne hviezdy vidno((:
lost, no čo, bol si? alebo si sfajnovel? :D

lost

ojka

jj, a vies ze mas pravdu, ked som mal Bastiena na zaciatku, bol som s nim vonku kazde 2 hodiny prakticky (aj cez noc, v zime, v -20C ) .. a bolo to super osviezenie :)) a ani ma to neunavovalo :D az mi je niekedy divnô :D ze ... ze idem s nim len 3x von ...