Clip in pričesky

Macka30

Ja som si kefu kupila tu na nete myslím ze v mimibazari, aj sa tam predavaju.Inak má sa pouzívat na predlžené vlasy čo su na trvalo,lebo tie sa počas spanku zamocú ale dobre je používat aj na nase clip in vydržia dlhšie.Este aj svoje vlasné si snou češem lebo sa snou lahko rozčesavajú. Umyvať ich mozete šamponom ktorý použývate aj na svoje.Ale predava sa aj sampon z balzamom na predlžené vlasky.

lucka1106

ja som si vlasky objednala cez internet cez mimibazar este pred pol rokom,dala som za ne 80eur su 55cm dlhe a je ich az 12pasov,su nadherne prirodzene,a predavajuca mi este dokonca pred objednanim poslala z nich pramene nech si ich mozem pozriet,lebo som sa hrozne bala ze budu riedke,ale nie su!:D.su naozaj kvalitne a prave ludske europske, nosim ich dost casto,mojim vlasom nijak neublizili,ved su to len sponky,akurat krasne predlzili a zahustili,pouzivam na ne svoju vlasovu kozmetiku aj ich zehlim a natacam aj farbim,ja som spokojna velmi.

OZAJ BABY vy ich ako casto umyvate?

papaja

macka

prosim ta ten hreben z div.stetin si kde kupila?uz dlhsie mam nan zalusk
a ake konkretne sampony pouzivas?
diky :)

Macka30

A este k tomu nadpajaniu, ano aj ja som mala zo začiatku probém a trvalo mi pol hodinku pokým som si ich nasadila, ale to len zo zaciatku, potom prídete na to ze je to jednoduché,ja mam riedke vlasy a musím davat pozor aby mi nebolo vydno sponky a napriek tomu si ich uz viem nasadit rychlo a dobre sama, a nosím ich len malokedy len prílezitosne.Takze toho sa nemusí bat nikto.

Macka30

O clip vlasky sa treba starat tak ako o svoje,treba ich umyvat vlaznej vode nie horucej, normalne šapon aj balzam a nechat samovolne usušit česat az polo suché nie mokré. Ja mam aj kefu na predlzené vlasy je šetrnejsia a netrhá vlasy,štetinky ma z diviaka.Clip vlasky su vhodné aj na predlzenie predava sa aj sada zo širokími pasmy na komplet predlzenie a samzrejme su aj len premelírovacie sady len na zahustenie to su len uzké pásy.

papaja

prosim vas ako sa o tie clip in starate?
mam dva z pravych vlasov ale na koncoch su uz take krepovite a neviem,ako sa toho zbavit,samponovanie a balzamy nezaberaju a je mi luto ich vyhodit lebo po dlzke su stale pekne

cappy

na inom fore som citala ze tie clipsy nie su na kazdodenne pouzivanie, ze kym sa daju do vlasov, tak je to dost babracka...nimi sa vlasy len predlzuju? alebo aj zhustuju?

nika5656

ahojte, tak to ma zaujima ja mam nadpajane keratinom a som spokojna uz to mam asi 5 mesiacov a to o com sa tu vy bavite to si tie vlasy mozete dat hocikedy dole?? a drzia dobre mozem sa spytat na cenu??

Marylin

tak ja som si pre istotu zasla do kadernictva a priamo som si vlasky vybrala aj ked ludom neverim lebo toho naslubuju a som velmi spokojna.Pred nedavnom som si objednala dalsie vlasky cez net tiez slubovali zive vlasy a boli to umele vlasy tak ma riadne odbrali a aj to dost stalo tak ja taketo veci radcej vybavujem osobne ako cez net.

Macka30

Dara 452,ja ti vlasky viem obiednat,momentalne sa stím zaoberám, takze uz som ich predala viac kusou. su obiednavané z Anglicka,a naozaj kvalitné kedze jednej mojej zaujemkine robili z vlaskou svadobný učes a v kaderníctve vlasky velmi chvalili ze su kvalitné a za velmi dobre cenni.Takze bolo na nich preskusané vsetko, a keby neboli 100% ludské tak pri natačaný by to zbadali.Napís mi na meil ak bude zaujem