Žehlenie vlasov a vhodné prípravky

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov a vhodné prípravky
Adulka

ahojte, dostala som žehličku na vlasy s kovovými platničkami a počula som,že je vhodné používať nejaký prípravok alebo krém na vlasy pred žehlením, aby sa vlasy chránili pred vysúšaním a ničením. neviete mi povedať kde niečo take predávajú a koľko to stojí? nechcem si totiž zničiť vlasy. .
ďakujem .

matulinqa

prosím vás baby poraďte mi...mám žehličku etu takú červenú ale neviem aký prípravok by som mala používať..som tu čítala že najlepšie sú zo salónu ale ja tu nemam naokolo žiadny...tak ktore kvalitne sa dajú kupiť v drogérke?..kamoška mi odporučala loreal alebo niveu...aa ešte..sprej alebo radšej mlieko?

siminika

ja som si teraz kupila na zahelenie termofixacny sprej od loreal..celkom dobry je..len chcem aj nieco nove vyskusat, take aby mi vonali vlasy po zehleni..nepoznate nieco???

papik

ja mam veelmi dobru zehlicku,skoda ze ju na slovensku nedostat vola sa nutriheat, do nej sa vkladaju kapsule,ktore vlhcia vysokovyzivnym pripravkom vlasy a zazehluju ho do vlasov, vlasy su krasne,kapsuly sa daju znova obnovit :)) ale to som ja v snahe usetrit za kapsule, navhlcila kapsulu do tekuteho hodvabu a zasa ju pouzila, vysledok vynikajuci. je fest draha, stoji cca 120 eur.dostat ju v UK a IRL. zehlicku mozno pouzivat aj bez kapsule. taky isty je aj fen, do stredu hlavice sa vklada kapsula urcena pre fen a fukanim sa uvolnuju ciastocky vyzivy z kapsule a vlasy ne su take rozcuchane a vysusene... :) len u vas bude asi problem ako sa k nej dostat.neprakticke je aj to ze na slovensku musim pouzivat adapter do elektirckej zastrcky.ale stoji to za to.

petrana255

aj ja si zehlim vlasy a aby som si ich neznicila pouzivam termofixacne mlieko, olivovu vodu na vlasy a masku na vlasy a mam ich super, ODPORUCAM

veronka177

najlepsie zehlicky su REMINGTON A BABYLISS ,ale vzdy je lepsie zainvestovat do poriadnej zehlicky,co sa tyka pripravkov najlepsie su LOREAL A WELLA ale tie kt.sa daju kupit len v kadernictve,su to profesionalne produkty su trochu drahsie ale stoja za to a vydrzia dlho a efekt stoji naozaj za to !