brucho po porode aj po 7 mesiacoch

Príspevok v téme: brucho po porode aj po 7 mesiacoch
veva111

mam 7 mesacnu dcerku, mam stale brucko ako v 5 mesiaci tehotenstva, nehovorim ze nemam kila navysse... ale kedze kojim nemozem drzat nejake diety.... to brusko je stale velke aj tvrde... neni to len slaninka :o(((, su na to nejake cviky? alebo treba navstivit lekarta...? je to moje druhe dieta a pri prvej dcere mi nezostalo tak dlho brusko... alebo mam vydrzat?

veva111

koza je samozrejmost... je jasne ze ked sa nieco natahovalo 9 mesiacov nebude hned pekne a vlastne uz nikdy ked vidim tie strie... skor som myslela brucho... ako keby sa mi maternica nechcela stiahnut...alebo sa stahuje niekedy pomalsie... neviem....

michajela

ahoj VIVA, brušká po pôrode asi nezmeníme.. neviem, či sú aj také šťastnejšie, čo ich nemajú:-))) Ja som robievala 200brušákov denne po prvom, kilá (23)zmizli, no koža ostala taká väčšia, sú rôzne krémy, gely.. druhého syna som kojila rok, cvičila som denne, no v miernejšom tempe, kilá už išli dole horšie, ale podarilo sa a bruško?? no musím byť totálne nalačno, aby bolo také, aké si predstavujem...

Teraz je dôležité mlieko, keď kojíš, opatrne môžeš cvičiť a potom sa sama rozhodneš:-)))

K tej tvrdosti neviem, ak máš pochybnosti, spýtaj sa lekára...

nevadi

hmm, ja so rok a pol po porode a mam brucho - nie take ake popisujes, ale natiahnuta koza ostala, jedine cvicit a cvicit, aleked kojis - tak tolko nemozes - ked prestanes kojit tak sa das do poriadku, neboj, vyslovene cviky na brucho, panvu ....