POSKODENE ZNAMIENKO= STRACH

Príspevok v téme: POSKODENE ZNAMIENKO= STRACH
coteraz

Ahojte, vcera som mala na znamienku nad bruchom nejaku ciernu bodku ako chrasticka to vyzeralo, tak som si to nechtom dala dole, jemne, no zacalo to jemne krvacat ako keby som si vytlacila vyrazku. Ulne malinko. Teraz sa s tym nic nedeje, no bojim sa, ci sa z toho nemoze zvrhnut rakovina :( Na dotyk to neboli a keby som nebola hypochonder vo vseobecnosti, mozno by ma to ak netrapilo... Co si myslite?? A kde sa daju v BRATISLAVE VYBERAT ZNAMIENKA?? Ja taku koznu nemam...dakujem

datelinka

je to v poriadku, len to nenechaj tak. tyzden, mesiac to v pohode pocka. len na to nezabudni a nechaj si ho pozriet.

datelinka

chod na kozne, tam ti to lekar pozrie a rozhodne co dalej. s najvacsou pravdepodobnostou ta posle na chirurgiu (pripadne na plasticku chirurgiu), kde ti znamienko bezpecne odstrania, pripadne zoberu vzorku na histologiu

pauli 73

znamienko by ti mali za poplatok vybrať na každej plastickej chirurgii(aj súkromnej) a za poplatok pošlú aj na histológiu.

bazalka

Ak si si strhla materské znamienko, tak by si si tom mala ísť dať pre istou pozrieť kožnej. Keď som si ja raz natrhla znamienko, tak mi na to dala takú vodičku na dezinfekciu a potom sa mi to krásne zahojilo. Netreba to podceňovať.