laska..kde si...?

Príspevok v téme: laska..kde si...?
jessicaa

v sucasnej dobe uz dlho rozmyslam nad tym..kde je laska...skutocnej lasky je teraz velmi malo...nechapem preco...co sa stalo s ludmi..? ked niekto niekoho ma tak si to nevazi...a zase ten kto nema nikoho by bol tak rad na jeho mieste, samozrejme nie vsetci lebo su aj vynimky...momentalne som po rozchode a fakt uz silno pochybujem ci sa da laska este vobec najst...

NAIVKA

krokous, no tak to mozme skusit :-) ale neviem, ci by z toho nasho kokra este nieco bolo, ked on ma chudak uz 16 rokov. ale chut ma stale :-)

jajka001_

zjavne hovorime kazdy o niecom inom
to ze je vo vztahu pritazlivost a iskra neznamena ze sa vrham po kazdom, to si si ako vydedukoval?
a este je vtipne to s tym budzoganom, preco by zakonite mala byt tou obetou zena? :)

krokous

Ludia, vasen treba!!!!! Bez vasne nie je stastie, to sa neda, nejde to. Ked raz okusis ake je to milovat sa s vasnou najvasnivejsou, uz nikdy nechces zazit bez nej ziadne milovanie, ziadny sex, ziaden kontakt a vsetko normalne ti pride uplne chladne.

AdamKrt

jajka001_:
to, ze je niekto rozumny, ci vazny, rezervovany - este neznamena, ze v sukromi nemusi byt vasnivy, az az. Len si tu vasen setri pre tu spravnu osobu /partnerku/ ;-)

veronky:
no, asi som si to inac vysvetloval. Tak sa to vysvetlilo :)

Neviem, co je na riesenie. Bud to skonci dobre, alebo nie. A v tom pripade bude rozchod. Ale ja si uz nebudem pamatat, ze som v nejakom fore o tom rozpraval a navazovat na nejaky stary rozhovor s neznamou :)

krokous

naivka, ja sa z toho po.... rehocem sa, ale dobre si to napisala :)))) inak medzi nami dvoma, mam doma sucku kokra :))))

NAIVKA

no, tie feromony, to je nieco strasne.. neviem z akeho dovodu mne sa pacia len vyse 100kilove obludy.
no priroda to ma asi nejak premyslene.
aj nas kokerspaniel presne podla pachu hned vie, kto sa mu paci a kto nie. raz sme mu nasli krasnu fenku na parenie a len sa na nu pozrel a ohrdol ju. pritom ona sa k nemu mala.
pritom na susedovho pitbula vyl z lasky len ho videl cez okno..

krokous

Podla mna mate vsetci pravdu:)
V spravnom vztahu musi byt laska,vasen,dovera,priatelstvo,porozumenie...
proste nemozes byt s niekym len preto, ze si s nim rozumies v rozhovore, ale ani preto, ze si s nim rozumies v posteli, to ide jedno s druhym ruka v ruke

veronky

Adam Krt: asi si ma nepochopil som len zvedavá ako si vyriešil svoje pochybnosti vo vzťahu je nemám záujem o žiadny vzťah ja sa akurát dávam dokopy z rozchodu tak sorry keď sisi to ináč vysvetlil

AdamKrt

jajka001_ Dnes 21:54: vies, clovek neni zajac, ma nieco ako aj sedu koru mozgovu a v nej rozum /aspon dufam/ :) Ovladat sa pudmi, tak chlap zoberie budzogan, ovali zenu po hlave a unesie ju z jej kmena a urobi z nej svoju zenu. To je postup ala neandertalec, alebo pristup goriliaka :-D