chlpy v posve a co s tym?

Príspevok v téme: chlpy v posve a co s tym?
lolanana

ahoj, chcela by som vas poziadat o radu.Neviem ci to maju vsetky baby ale u mna teda v mojej posve mi zacali rast chlpy take, ake aj na ohambi a uz mi to strasne lezie na nery sa holit nielen na ohambi, ale musim sa holit aj v posve.Mam 15 a myslim si ze este som mala na epilaciu voskom ci laserom a preto by som vas baby chcela poprosit o radu a chcela by som sa este opitat, ci aj vy mate takito problem a ako ho rieste.Vopred dakujem za vase rady.

maculienka

lolanana namiesto toho aby si riesila svoje chlpy sa nauc gramatiku tie chyby tak biju do oci az sa mi chce z toho grcat...oholena pinda ti na inteligencii neprida...

levicaaaaa

lolanana: nechaj alusku na pokoji, jej to nevysvetlíš, ona sa sem chodí ventilovať. občas dá dobré poznámky, ale občas je hnusne jedovitá, vykašli sa na to, nevysvetluj, nereaguj :)))

no a k tvojmu problému...je to určite normálne... niektoré ženské toho tam majú viac , niektoré menej...

btw, baby, mne to vôbec nepríde divné, ja som si tak v 13tich, 14tich tiež myslela, že zarastá len venušin pahorok :D
šak nikto sa nenarodil múdry ..
je prirodzené, že mladé dievčatá sa pýtajú. lepšie keď sa opýta teraz a na bársaké hovadiny, ako keby tu o dva-tri roky mala oxidovať s otázkami, či môže byť tehotná z orálu a podobne :D / tým nechcem povedať, že to je lolanany prípad/ ... len nech sa tie mladé kočky radšej pýtajú skôr...

lolanana

aluska ja si myslim ze ty si tu ta ktora nic nepochopila.Myslis ze ja neponam slovo google alebo internet?Vies o tom ze na googli sa nachadza iba cast teoreticka a nie prakticaka?Vies vobec ze uz si s tym sarkazmom a ironiou trochu trapna?Inak ak chces vediet pre tvoju zaujimavost aj tuto stranku som si nasla pomocou googlu.Tak co mas vobec za problem?

aluska

pauli ja ta chapem, len nechapem jak sa moze nejaka baba pytat vsetko....jake ma chlpy, ake dlhe, akej farby, kde...proste vsetko...a kto ma ake siroke pysky, baravky a ja neviem co vsetko..proste nechapem...tak nech si to vygoogluje, ale preco pise na forum a ukazuje, aka je hlupa?a mysli si ze jaku dolezitu otazku sem napisala...problem roka...

pauli 73

aluska ale ja som pozerala časopisy :)))ale ved doba ide dopredu, tak ked má možnost nech sa pýta hoci aj tu ale ved o tom sme sa už bavili. A dnešné dievčata vidíš aké majú starosti a to je tiež dobou, mna chlpky nezaujímali mna skôr to, že prečo má jedna takú a druhá takú a hanbila som sa to mami opýtať, a dlho mi to vrtalo v hlave kým sme sa nezačali baviť o tom s kamoškami:)))Ja som musela potajme čítať knihu muž a žena intímne aby som čo to vedela o sexe a dnešné dievky sem hodia otázku a majú vybavené :))) Neviem či si ma pochopila :)

aluska

ja si budem klikat na co chcem a budem prispievat kde chcem...a smejem sa nad niektorymi temami...ach...niektori ludia fakt nemaju rozum...absolutne si nedokazes spojit suvislosti a pytas sa na kazdu kravinu

lolanana

dakujem pauli 73 a pre alusku nechapem preco sa teraz do kazdeho navazas ked sa ti tato tema zda byt divna tak naco si na nu vobec klikala apitom este sem davas aj nezmyselne komenty ktore nikomu nepomozu

aluska

pauli a ja som to odkade vedela ked som mala 15? a ty si to od kade vedela?a nepozerala som si ziadne casopisy a ani nic podobne