Menstruacia len jeden den

Príspevok v téme: Menstruacia len jeden den
majush5

Ahojte, stale som mala normalne kramy cca 5 dni, ale uz posledny rok sa mi to skratilo na necele 3 dni, ale ani poriadne neviem, ze ich mam, lebo su strasne slabe, pred tromi mesiacmi som zacala uzivat HAK a od vtedy mam kramy uz len 1 den a to uplne slabe..nezda sa mi to v poriadku..mate niekto podobny problem ?

odpovedam

no v prvom rade hadam doktor pride na to, ci tehotna si, ci nie predsa...
no nemyslim si, ze je hned rozumne utekat si po injekciu s umelymi hormonmi. 2x rocne je normalne u kazdej zeny, ze ma anovulacny cyklus.

snehuliak

ešte sa spýtam,ak pojdem na injekciu na vyvolanie menzesu a bola by som tehotna/teoreticky/tak dostanem menzes alebo nie?

snehuliak

xirtam
presne toto iste mam tento mesiac aj ja,doteraz som mala uplne pravidelný menzes a teraz dva dni len taký krvavý výtok na wcku,vložku som mala uplne čistu a po dvoch dnoch uplne nic,už som si robila preventivne aj test,tehotna nie som

xirtam

..Ahojte potrebujem poradit mala som mat menstruaciu a mala som len take krvacanie ani nie jeden den len ked som bola na WC tak som zistila a myslela som size ju mam ale od vtedy nic uz skoro treti den to bude a mam vytok taky slabunko hnedy..co mozem od toho ocakavat...Dakujem...

suzik

beriem antikoncepciu uz rok a pol a mala som menstruaciu sotva pol dna neberiem nic a nie som ani chora. ale pred mesiacom som mala problemy s niecim a predpisali mi oprazole liek na problemy so zalutkom alebo niecim a brala som ho tri dni. moze to byt aj tym?