!!!vypadavanie vlasov v tvare dvoj eurovky!!!

lillyann

No neviem , ci take nieco papa co sa tyka tych tazkych kovov,ale ma sestru a vzdy jedia spolocne a jej nic nie je.........aj do skoly chodia tej istej... aj liecitelia povedali ze je zdravy..len to vobec neustupuje

pauli 73

ale myslela som tak či nemá nejaké problémy v škole alebo so spolužiakmio ktorých hovoriť nechce. ja by som vám poradila navštívit psychologičku,ved za pokus to stojí.

lillyann

Myslim ze slabsie vidi do dialky... rozmyslali aj o tom ze ci to nema nejakeho psychickeho razu ,ale...nic vazne sa nestalo ked nad tym premyslali... boli aj u roznych liecitelov a vobec nic.... uz su z toho zufali pretoze je to cim dalej viac vidiet

pauli 73

a akú očnú vadu mu zistili? možno to chce len čas kým sa to dá do poriadku. A ešte neprežíva nejaké stresy o ktorých mamina nevie? Môjmu bratovi takto difúzne padali vlasy po havárii, naštastie sa mu nič nestalo ale potom prežíval veľký stres.

lillyann

Ano, aj im povedali ze to ma z toho, a dali mu okuliare... to bolo asi 2 mesiace dozadu, a odvtedy ziadne zlepsenie.... skor zhorsenie.