Fotky byvalech mileniek v mobile - Vas nazor!

lily77

Trexa asi to musime brat tak, ze my zeny sme uplne ine ako su chlapi, my veci riesime, analyzujeme a podobne, chlapi to neriesia.....aj ja mam nejake dotky z mojej minulosti ale su tak odlozene ze ani ja by som ich asinevedela najst, presne z dovodu, aby nedrazdili jeho a tak..ale chlapi take neriesia....oni proste nepremyslaju nad tym, ze my zeny ked to uvidime, ze sa nas to moze dotknut, ze nam to sposobi tie nase stavy resp, ze nam to bude vrtat v hlavickach a tak...oni si myslia, ze ked to neriesia oni, ze to neriesime ani my...ale my vieme ako to je..presne opacne...nie nadarmo sa hovori, ze Su z Marsu a My z Venuse...:o) Nooo a co sa tyka toho, ze ti vrtaju odpovede na tvoje otazky, proste jedine co ti mozem na to povedat, ze tvoj priatel ti odpovedal rpeto, ptretoze chcel, lebo mu na tebe zalezi a neriesil to, ze ti to moze ublizit. Proste na to zabudni, co bolo, bolo....sranda je, ze nedavno tie fotky vrtali v hlave aj mne a teraz ti radim...no ale ja som to pochopila. :o)

trexa

lily77 : sme spolu viac ako rok aj pol. asi dvakrat som mu aj naznacila ze sa mi to zda zvlastne ze tie fotky tam stale ma.ale je pravda, ja mam tiez stare fotky, ale odlozene v skatuli..nech to nedrazdi ani jeho, a ja ich nepotrebujem uz pozerat..
a s tou minulostou - ano, nemala som sa radsej na vela veci pytat, lebo ma to zoziera a trapi..ale uz som si povedala ze staci. uz sa nebudem.

lily77

Och! ja som ale upratujem a porpitom vypisujem..sorry ze preklepy...a nemalo tam byt moj ex..ale moj priatel a fotky jeho ex..:o)

lily77

Noo ja viem presne o com hovoris....rozdiel je v tom, ze ja sa na to radsej az tak nevypytujem a ani som sa nevypytovala, pretoze som sa bala, ze mi povie nieco co ma bude zozierat. Ja tiez viem a citim a dokazuje mi to, ze ma miluje. Takze radim ti v minulosti sa radsej nesprtaj a vzdy ked ta nejaka otazka napadne radsej si povedz, ze to vediet nechce. A ako dlho ste spolu? Pretoze aj tymi fotkami co mal moj ex v mobile, ktory ani nepouzival...ale stvalo ma, ze su tam, ze ci si ich obzera a tak....vymazal bez toho aby som ho na to musela upozornit. A ani sama neviem kedy to urobil mozno uz davno a ja som sa sama zozierala zbytocne, teraz uz viem, ze na vsetko potrebuje kazdy cas. Drzim prsteky.

trexa

ahoj..no moj priatel ma kopu fotiek z predchadzajuceho vztahu..boli spolu dlho, vsetko mi povedal hned na zaciatku, aj ked ma nieco zaujima, tak mi vzdy odpovie...a zo zaciatku som to nejak neriesila..
ale postupne ma zacalo strasne stvat ze tie fotky su stale v albumoch,aj ked sa s byvalou nerozisiel v dobrom..naco ich tam ma??? hovori ze je to minulost, berie to ako spomienky,dolezity je on na tych fotkach, kde bol a tak, a nie ze je tam ona..lenze mna to neuveritelne zoziera..a zacinam sa stale viac a viac vrtat v tej minulosti. mam pocit akoby tu bola stale..aj ked viem ze lubi mna..vzdy mi to dokazuje, aj hovori..ale ako sa vyrovnat s tym ze bol s nou?? neviem ci mi dokaze niekto porozumiet. proste mam pocit ze nie je uplne moj..ze bol s inou (inymi) a nielen so mnou....

Deee

kazdy mame minulost, fotky som neriesila, brala som to ako archiv minulosti, tak ako tam teraz pribudaju nase fotky, nakoniec sa to u nas vyriesilo samo, vsetky data su prec, ostali len nase spolocne fotky, ktore som si ja zalohovala vo svojom notebooku, ale musim povedat, ze mi to nijako extra neprekazalo, navyse mi jeho byvala nemoze v ziadnom ohlade konkurovat...takze co bolo bolo, spomienky ostanu, ale zijeme dnes...kazdy mame pravo na trosku tajomneho sukromicka...ale ak uz ho mame tak nech je to tajne a nech ta tym tvoj priatel neobtazuje...cize ak si aj nejake fotky nechal nech ta tym nezatazuje...nemusis o tom vediet a bude sa lepsie spinkat

lily77

Deee a ty si to ako brala v pohode? Lebo ja v pohode s tym, ze som ocakavala, ze to vymaze...a nakoniec cudujem sa sama, ze ich aj vymazal

Deee

lilly moj mal v notebooku cely svoj zivot nafoteny a ked sme sa vratili zo svadobnej cesty notebook sa uz nedal zapnut, odpalil sa asi z toho tyzdna volna a co cert nechcel, vseeeeeeetko je fuc...aka strasna skoda...;-) ale do buducna az nieco take najdes...jajka ma dobre typy ako to zniest z povrchu zemskeho